Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már 4 napja meg kellett volna jönnie a menstruációmnak. Megvoltak a kezdeti PMS tünetek. Ingerlékenység, hasfájás, pattanások, gyorsan zsírosodó arcbőr és haj és duzzadt, érzékeny mellek. Néha elkezd fájni a hasam majd abbamarad. Igaz előtte volt egy nagyon durva hüvelygyulladásom, ami miatt a méhem is fájt. Orvoshoz nem mentem, mert inkább a természetes gyógymódok híve vagyok. Kamilla fürdőztem esténként és sok vitamint vittem a szervezetembe. Valakinek volt esetleg ehhez hasonló baja? 9 éve menstruálok és ilyen még nem fordult elő!
2012. szept. 29. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

A futárszolgálatnál mostanában leépítések voltak és nicns elég ember a kiszállításra, de igyekeznek, amennyire tudnak.


Amúgy meg...

1. a nőgyógyászati problémák nem olyanok, amiket egy kis kamilla fürdő megold. Sőt, valószínű a meleg ülőfürdő csak rontott a helyzeten.

2. 4 nap nem a világ. Lehet a front miatt is. Stressz, alkohol stb..

3. biztosat akkor is csak az orvos tud mondani. Az, hogy elmész hozzá, nem azt jelenti, hogy feladod a természetes gyógymódok iránti rajongásod, de ő nyilván ért is hozzá, hogy mi zajlik a vaginádban. Nem feltétlenül kell majd utána műanyagot szedned, hogy jobb legyen.

4. lehet bármi komoly is, pl. pcos, aminek a végeredménye meddőség, de a kamillás fürdő majd biztos azon is segít!

2012. szept. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te mekkora 1 bunkó r***dék állat vagy...mi a francnak írsz ide? ha világfájdalmad van akkor inkább vágd fel az ereidet vagy szerezz barátnőt vagy barátot...ja hogy nem bírnak elviselni?
2012. szept. 29. 02:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon durva hüvelygyulladásod.Nagyon sok vitamint vittél be a szervezetedbe.A méhed is fájt.Tudom hogy a betegségek és különböző anyagok felboríthatják a menstruációs ciklust de azt hiszem most már el kéne menned nőgyógyászhoz :(
2012. szept. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a természetes "orvoslás" híve vagyok, de egy hüvelygyulladással még én is elmennék dokihoz. Nagyon súlyos szövődményei maradhatnak ha nincs MEGFELELŐEN kikezelve... És sajnos a kamilla erre NEM elég!
2012. szept. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig menj orvoshoz, míg nem lesz maradandó súlyos következménye a dolognak!
2012. szept. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ja igen, micsoda bunkó vagyok, mégis mindenki ugyanazt írja mint én...


És köszönöm, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek :)

2012. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!! Nézzed már meg, hogy te milyen stílust engedsz meg magadnak, még a többiek hogyan írnak...és elég bunkó módon sikerült. Kívánom legyél kétségbeesve és ugyanolyan parasztul válaszoljanak majd a kérdéseidre.
2012. szept. 29. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Egy anonim oldalon tettél fel egy kérdést, anonim embereknek. Olyan stílusban válaszolok, amilyenben akarok. Neked meg ezt el kell viselni, mert nem tehetsz ellene semmit. Ahelyett, hogy itt erénycsőszködsz inkább menj nőgyógyászhoz, mielőtt késő lesz.
2012. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is volt olyan durva, de mindegy. Lehet, hogy hamarosan meg fog jönni. Ettől függetlenül elmehetnél orvoshoz, nem biztos, hogy teljesen kikezelted a betegséged.
2012. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló szerintem egyáltalán nem volt durva és igazat adok neki. Ha ez bunkó volt akkor mit szólnál egy TÉNYLEG bunkó emberhez?
2012. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!