Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok 172cm...

15 éves lány vagyok 172cm magas nekem! Hány kilotól vagyok túlsúlyos evvel a magasságal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Olyan 65-től mindenképp.
2012. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 70-től sem vagy még túlsúlyos. Sajnos sok lány akar az anorexiás modellekre hasonlítani. Te ne állj be közéjük!
2012. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még 70 kilóval sem lennél túlsúlyos. Előző voltam.
2012. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68 körül, ha normál a csontozatod.
2012. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, h 65 kg már túlsúly, szerintem nem tudja, mi az a túlsúly!!! Én 165/61 vagyok. És nem vagyok kövér, 36-os, s-es ruháim vannak. Szerintem a súly amúgy sem mérvadó...

Egyébként BMI kalkulátorban ki tudod számolni, hogy mennyi a normál súlyod. :) [link]

2012. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez a kalkulátor pontosabb!

[link]

Kiszámoltam Neked kérdező, 75 kg vagy afelett vagy túlsúlyos.

2012. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ezt nem lehet pontosan meghatarozni , mivel mindenkinek mas a csontozata (van aki emiatt sulyosabb van aki pedig nem) es a BMI utan sem lehet mindig menni mivel az nem veszi figyelembe azt hogy az ember mennyire izmos. mert peldaul lehet hogy valaki ki van gyurva es ugye az izmok is valtoztatnak a sulyon es a BMI ugy adja ki hogy tulsulyos (nekem apum peldaul 180 magas es 95 kilo es a BMI szerint tulsulyos , pedig abszolut nem mondhato kovernek mivel csak izom van rajta).
2012. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem Arnold Schwarzenegger a kérdező, illetve meg tudja ítélni, hogy ő - több tényezőt összevetve - melyik kategóriába tartozik. A BMI csak egy kis segítség a meghatározáshoz. Ezért írtam le én a saját példámat, hogy más ezzel a magassággal/testsúllyal l-es ruhákal hord, megint más m-est és meg s-est. Mert erős a csontozatom és izmos vagyok, nem csak zsíros...
2012. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!