Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok erről a "citrom módszerről"?

Figyelt kérdés
Hallottam már elég sokat erről, hogy ha valaki sok citromot eszik akkor eltolódik a menstruációja, később jön meg. De pontosan hogy is van ez? Mennyivel előtte kell elkezdeni? Egyáltalán magát a citromot kell enni, vagy elég valami citromlevet is? Mennyi idővel sikerült eltolnia? Csinált már valaki ilyet? Írjon aki már csinált ilyet!! Előre is köszi.
2009. aug. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ott a kereső bal oldalt!
2009. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem működik. ezegy fasság, kattanjatok már le erről. szedjél tablettát ha menzeszt akarsz tologatni.
2009. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.
2009. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bogyó.... mert az olyan egyszerű... meg milyen jót is tesz az a sok hormonnal pumpált szar... azért köszi.
2009. aug. 5. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
nemkéne leszólni a kiscsajt mert hallottam sok olyat h bevált nekik a citromos trükk...nekem speciel enm de ettől még pl ha 12 éves ne kezdjen már el fogamzásgátlót szedni, mert azt csak végszükség esetén kell. Ugyh ne szóljátok le...^^
2009. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!