Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update módszerről mi a...

Norbi update módszerről mi a véleményetek? Tapasztalatok egyéb tippek a fogyáshoz? (20 kg mínusz kellene) sportból mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:57
 1/7 anonim válasza:
100%

szia! sztem elég jó, és elég könnyű is betartani!én picit alakítottam a saját életvitelemhez, néha "bűnöztem"!még így is hatásos volt!

Sportból? futás az mindenképp, bicajozás! én Norbira ugrálok, egy fél órás zsírégető tornáját csinálom, és nagyon szuper! fél órát ugrálok úgy, h tök egyszerű gyakorlatokat csinálom, mégis teljesen átmozgat, és megizzaszt!


sok sikert! és még több kitartást, mert azt hiszem abból kell a legtöbb!

2010. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm Norbi - update terméeket fogyasztott, csak allergiás reakciókat váltott ki belőle és hízott is tőle..tele vannak mindenféle ocsmány adalékanyaggal.
2010. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja a módszer, az meg régi recept, csak ő újradolgozta..amúgy az hatásos. És én cardio-val fogytam, tartom is a súlyom 5 éve:)
2010. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Update-tel 16 kilót fogytam! Ennyi feleslegem volt. Könnyű volt, nem éheztem, azóta is tartom a kódok szerinti kajaválogatásos módszert, nagyon könnyű, mindenhol betartható.

Én egy szelet müzlit sem vettem Norbitól, a módszer nem tartalmazza azt, hogy azokat meg kell venni! Abszolút kikerülhetők! A módszer a hétköznapi kajákra van kidolgozva! Akinek meg van kedve és pénze, az megfejelheti a norbis kajákkal!

De anélkül is megy, és nagyon jó, nekem az életminőségemet változtatta meg!

1-2 kódú kajákat ettem, a 3-ast nagyon ritkán. De azért olyanból is hetente :)


Emellett aerobicoztam Norbi DVD-kre.

2010. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Norbi-termékeket ne fogyasszál, a módszere elég hatásos, abszolúte egyszerű dolgon alapul, én már előtte így étkeztem-mielőtt ő divatba hozta volna a ygengébbek kedvéért. A termékei szörnyűek, méreggel telispékelt cuccok!
2010. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A termékeit nem akarom megvenni és megenni sem mivel nem is telne rá. Hol tudnék a neten találni olyan ételeket (hétköznapiakat) amiket besoroltak a norbi kódok alapján? Melyik Norbis dvdket ajánljátok? Vagy milyen tornát mellé?
2010. júl. 21. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

A táblázatot mgtalálod a www.norbi.hu oldalon, le is tudod tölteni.

A DVD-k attól függenek, hogy milyen edzettségi szinten vagy. A Duci tréning sorozat az alapoktól kezd, nekem a legjobban a 4. tetszett, az nagyon hatásos, illetve a két kickbox dvd-je is nagyon jó, különösen a sárga-fekete dizájnos, az első rész :)

Ezek kemények, ha enyhébb kell, mert még nem tudsz megállás nélkül pörögni negyven perceket, akkor a Duci tréning elejével kezdd (nem feltétel a duciság, a lényeg, hogy fokozatosan szoktat hozzá a tornával járó terheléshez).

Úgyis egyre emelned kell a szintet majd, érezni fogod, ha már nem hatásos egy-egy torna, akkor emelsz. Én 3 DVD-vel csináltam végig a 16 kiló leadását. Anyagilag is túlélhető.

Mikor untam a hülye szöveget, akkor a saját magnómba tettem valami zenét, a tv-t lenémítottam, és úgy nyomtam :)

2010. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!