Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a hajam köze...

Nagyon hullik a hajam köze lehet ennek ahhoz hogy nagyon rég óta nem jött meg?

Figyelt kérdés
Nem lehetek terhes! Nőgyógyászhoz félek elmenni még sosem voltam de most már nagyon nagyon nincsen hajam úgy hogy szedegetem az erőmet :(((
2012. okt. 7. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a menstruációd kimaradása az oka. Viszont szerintem mindkettő ugyan abból az okból van. A haj hullás inkább vitamin hiány, vagy fontos nyomelemek hiánya a szervezetedben. Nem fogyózol mostanában? Netán valamilyen szert is szedsz emiatt?
2012. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Koplalsz? Stresszelsz? Lehet cisztád is.
2012. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sovány vagyok inkább hízni szeretnék de az sem megy.. Elég stresszes vagyok ettől is lehet?
2012. okt. 7. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:

De lehet hogy valahol belül gyulladás van. Pl:

- van rossz fogad?? Mert a rossz fog is okozhat hajhullást.

Érdemes elmenni orvoshoz, és nemcsak nőgyógyászhoz.

Mennyi idős vagy?

2012. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyulladástól valóban hullhat a haj, de a foggyulladástól nem marad el a menstruáció. Viszont a stressztől igen. Szerintem jó lenne pedig elmenni a nőgyógyászhoz, hogy megnézze nincs e valami gond. Egy vérkép is jó lenne.
2012. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, mint kiderült cisztáim vannak. Muszáj lesz elmenned nőgyógyászhoz. Fogaiddal van gond? Mert akkor fogorvos is kell.
2012. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy még nem voltál nőgyógyásznál, arra gondolok, hogy még nagyon fiatal lehetsz. Sajnos a hajhullás és a vérzési problémák mögött lehet PCOS-szindróma is, ami magától biztosan nem jön helyre, úgyhogy érdemes lenne mielőbb rászánnod magad, hogy elmenj. Mindenesetre ajánlom figyelmedbe a paleo diétát, nagyon sok embernek hihetetlenül sokat segitett a legváltozatosabb egészségügyi problémák esetén.
2012. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!Mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz,mert nekem így kezdődött a hormonzavarom!Fogytál is mostanában?
2012. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a hirtelen évszakváltástól is lehet, enyém is hullik igaz nem ilyen mértékben. Ha továbbra is aggódsz vizsgáltasd ki magad orvossal.
2012. okt. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jézusom... mióta nem menstruálsz?! Ha fiatal nő nem menstruál és erősen hull a haja az gond!!! Méghozzá endokrinológiai hátteret sejtet (pajzsmirigy gyulladás, petefészek probléma)

Sürgősen keresd fel a háziorvosod először, aki ad endokrinológiára beutalót, levesz egy teljes vérképet. Ha megvan a gond, akkor megúszod a nődokit, de ha nem pajzsmirigy túlműködés okozza pl, akkor el kell menni nőgyógyászhoz is. Ez nem vicc, tessék komolyan venni, mert komoly következményei lehetnek kezelés nélkül. Keress egy jó szakembert (pl SOTE 1-en) és legyen ez a szempont a szégyenlősséggel és prüdériával szemben. Gondolom szülni szeretnél még és nem akarod, hogy a többi szerved is tönkremenjen.

eüs

2012. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!