Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolatom augusztus 13 és 17 között volt, több alkalommal. Ez a termékeny időszakra esett. Az aktusok során a partnerem nem ment el, plusz óvszert is használtunk. Azóta megjött kétszer, időben, először talán kicsit nagyobb mennyiség mint szokott, aztán kevesebb. Jelenleg a ciklusom 12. napján vagyok, és folyamatosan görcsöl az alhasam, kb 2 napja, és néha hányingerem van. Ez utóbbi tünetekből gondolok terhességre.

2012. okt. 10. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a leírtak alapján.

De ha megnyugtat csinálj egy tesztet!

2012. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem valószínű és ha félsz akkor beképzeled az összes terhességi jelet (én is így voltam) csinálj tesztet, többet is, és ügyelj a leírásra, meg hogy helyesen végezd el!
2012. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen valószinütlen, hogy terhes lennél, de ha nem javulnak a tüneteid, menj orvoshoz, mert más (betegség) is lehet mögötte.
2012. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyszer előfordulhat hogy "álmenstruáció" lép fel a terhesség alatt, az kicsit kisebb vérzés... de hogy kétszer és időben... az rendes menstruáció, nem lehetsz terhes nyugi!
2012. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egyszer előfordulhat hogy "álmenstruáció" lép fel a terhesség alatt, az kicsit kisebb vérzés... de hogy kétszer és időben... az rendes menstruáció, nem lehetsz terhes nyugi!"


EBBEN nagyon tévedsz, sok nönek látszólag hónapokig megvan a menzesze a terhesség ellenére is - ez azt jelenti, hogy NEM EGYSZER, hanem akár félidöig vagy még tovább is a nagyjából megszokott idöben és mennyiségben lép fel. Személyesen is ismerek több ilyen esetet, nemcsak hallomásból.


De a kérdezönek válaszolva: igen valószinütlen a terhesség, nem kell idegeskedni.

2012. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Tegnap óta nincsen a tompa görcs sem, valamint hányinger sem... Lehetséges, hogy a peteérést éreztem... Mert tegnap bővebb volt a folyásom, ahogy középidőben normális.

2012. okt. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!