Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy örököltem,...

Lehetséges, hogy örököltem, vagy nagy probléma ez 16 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 16 éves lány vagyok, és sok a nőgyógyászati problémám. Sokat gombás a hüvelyem, sokszor van begyulladva a petefészkem, fáj a szeretkezés! Voltam nőgyógyásznál és lehet, hogy cisztám van.Anyukámnak is volt cisztája most miómája van!
2009. aug. 6. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy probléma,lehet érzékenyebb vagy mint az átlag ezek valamelyest lehetnek örökletesek is. Minél előbb nőgyogyó és kezeljenek ahogy kell.
2009. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Valamiért elutasítod a női viselkedési formát.

nem biztos, hogy ilyen fiatalon el kezd kezdeni a nemi élete.Várhatnál még vele.A gyulladás egyértelműen elutasítást takar.Milyen a szüleid házassága, hogy oldják meg a problémáikat?

2009. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobban oda kell figyelned persze, mert lehet örökletes is, de azért nem feltétlen lesz neked is minden, ami anyukádnak.


A ciszta pl előfordul sokszor, van, hogy következő uhangra már felszívódik.


Ameddig problémád van, jobb, ha a szeretkezéssel pl vársz, hogy meggyógyulj.


A gombás fertőzések és stb. elkerülésére hasznos tanácsokat olvasgass. Az étkezéstől az öltözködésen át a tisztálkodásig sok mindent lehet tenni, hogy elkerüljed.


[link]


Ezen kívül pl. Lactacyd femina intim törlőkendő használatát is ajánlanám, és semmi nejlonos fehérneműt ne használj, kevés édességet egyél. Első lépésben ezek is sokat segíthetnek.

Ne keseredj el, sok lánynak okoz sajnos gondot. Odafigyeléssel kordában tarthatóak ezek a problémák.

2009. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2009. aug. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!