Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Legutóbb augusztus 13-18-a között volt szexuális kapcsolatom. A partnerem egyik alkalommal sem ment el. Egyik alkalom során az óvszer lecsúszott, amit partnerem levett, majd kb. 10 perccel később helyezett vissza. Félek, hogy az óvszer esetleg fordítva lett visszahelyezve és előváladékos lett. Ahogy írtam Ő ekkor sem ment el. Ezek az alkalmak pont a ciklusom közepén történtek. Mindegyik alkalomnál használtunk óvszert végig, az aktus elejétől. Mivel nem ment el, nem ellenőriztük külön, hogy kiszakadtak-e.

Augusztus óta kétszer megjött a menstruációm is, szokásos kis görccsel, először kicsit bővebb volt, mint szokott, majd a másik menstruációm megegyezően, mint régen. Az augusztusi alkalmak előtt jó pár hónapig nem volt szexuális jellegű élményben részem (egy hátműtét miatt).

A jelen ciklusom során középidőben tompa alhasi görcsölést éreztem, amit a peteérésemkor olykor jelentkező folyás követett. Terhességi tüneteim nincsenek (émelygés, mellfájás, hányás, stb).



2012. okt. 14. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem látunk beléd, teszt vagy orvosi vizsgálat tudna érdemben segíteni.
2012. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az óvszereken van olyan anyag ami megöli az esetlegesen kikerülő spermiumokat, amúgy mi értelme a sexnek ha nem megy el??
2012. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a nem megy el dolog, az terv szerint történt, hanem úgy alakult...
2012. okt. 14. 18:39
 4/4 A kérdező kommentje:
na nem terv szerint, ezt akartam, csak elírtam
2012. okt. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!