Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Hízzak? 14 éves...

Mit tegyek? Hízzak? 14 éves lány 169-170 cm,54-55 kg

Figyelt kérdés
Tavasszal elkezdtem fogyózni napi 2szer ettem, aztán nyáron meg keveset, 10kg-ot fogytam. A menszeszem össze-vissza jött meg, de azt gondoltam, hogy csak a hormonjaim zavarodtak össze. Most már viszont 2-jára maradt ki.
2012. okt. 14. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt nőnél 170cm- nél 55-65ig van a normâl testsúly. Te még fejlődsz, ilyenkor nem szabadna radikàlis fogyókúràkat tartani, pont mert hormonzavarokat okoz. Mondjuk felnőttként is. Egyél rendesen, de figyeld a kalóriàkat, ès rendbejön a szervezeted visszahìzàs nélkül.
2012. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek is a hülye modellvilág az oka, hogy a tinilányok állandóan fogyókúrázni akarnak, akkor is, ha semmi szükség rá. Kedves Kérdező! Lehet a fogyókúra az oka annak, hogy kimaradt a menstruációd. Ha már rendszeres volt, akkor ha a következő is kimarad, a biztonság kedvéért menj orvoshoz!
2012. okt. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Viccelsz?! A magasság testsuly arány nagyon jo!A diétával pedig azonnal hadj fel,mert még fejlődő szervezet a tiéd.


F/36

2012. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!