Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158 cm magas,43 kilós 18 éves...

158 cm magas,43 kilós 18 éves lány vagyok. Mit tegyek, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
Elég beteges vagyok, gyenge az immunrendszerem, és az étvágyam se túl jó. Régebben szedtem ilyen étvágynövelő cuccot, de nem használt, úgyhogy úgy döntöttünk, fölösleges rá pazarolni a pénzt.
2009. okt. 29. 14:00
 1/5 anonim válasza:
32%
egyél
2009. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyel fott eteleket, laktatoakat, es sportolj is! Ha sportolsz, akkor utana megehezel es joizuen fogsz tudni enni.

Menjel el dokihoz is, kerdezd meg mit csinalj, vagy dietetikusnak irjal itt a neten, es osszeallit neked egy hizos etrendet.

Annyira cserelnek veled, en mar attol is hizok, ha csak ragondolok a kajara. Ez nekem legalabb plusz 2 kg-t jelent mindig. Orok eletemre a kg-al kell szenvednem.

2009. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

De jó neked....:)

egyél sok csokit és nassolj sokat!

2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél burgonyát minden formában, mivel az X-Y ok miatt, amiről kisregényt írhatnék, nagyobb mértékben tárolódik a szervezetedben. Ezenkívül NE igyál zöld-illetve fehérteát, mert másik X-Y ok miatt zsírégető hatása van. Semmiképp ne zabáld tele magad, mivel a szervezeted akkor tárolja el a legtöbb tápanyagot, ha megfelelő mennyiségű - vagy kevesebb - van jelen belőle, a fölösleget kiválasztja.
2009. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gépezés meg tv nézés közben nassolj!
2010. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!