Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek szükséges ez a műtét?

Irén24 kérdése:

Szerintetek szükséges ez a műtét?

Figyelt kérdés
Nekem 5 hónappal ezelött volt egy miomám és eltávolították a méhemet is ,és most voltam nögyógyásznál mert fájt a hasam, és ki derült hogy tubában folyadék van és ez miatt a megmaradt petefészkemet is ki akarják venni ,nagyon félek ,szerintetek ezt gyógyszeres kezeléssel nem lehetne helyre hozni?nektek volt már ilyen?
2012. okt. 23. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízol az orvosban, keress másikat, és konzultálj. Ha kell, akár többel is.

Szerintem, ha lenne rá más megoldás, a doki tuti nem a műtétet mondta volna.

2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt azért ne kapkodd el, feltétlenül nézesd meg legalább még egy orvossal, de még jobb lenne kettővel is, hogy mia véleményük.
2012. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az soha nem jó, ha folyadék van valamelyik szervben. Persze,hogy fél az ember, de valamelyik orvosban bízni kell, és ha mondjuk 2 kétfélét mond ki dönti el, hogy ki mond jobbat. Próbáld megbeszélni, hogy mi lehet az oka a folyadékgyülemnek.
2012. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézetned ezt legalább 2 másik orvossal is és csak utána dön(ened.

(Ezt nem csinálhatod vissza...)

2012. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!