Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melletek mennyi cm volt...

A melletek mennyi cm volt amikor már kezdtetek melltartót hordani? És milyen méretű melltartót hordtál?

Figyelt kérdés

Csak azért,mert nekem is kéne.És a neten nem találok olyan méreteket,ami jó lenne nekem,mert 3x is elmentem a kínaiba,nem volt. Jó de az egyikbe volt,de nem olyan,amit akarok venni.A mellem méretét nem tudom.de most itt vagyok barátnőmnél,és felpróbáltam az övét és jó rám.32/70 van ráírva,de kicsit szivacsos,van egy másik,de az épp hogy jó rám!!! csak azon nincs olyan papír rajta vagyis a mérete nincs rajta...sztem azis 30-70 méret között lehet.És ilyesmit akarok rendelni. de ne legyen se topféle,hanem igazi tini melltartó.Ha tudtok ilyen oldalt,akkor küldjétek el lécci.köszi :)

És ha valamit elírtam,bocsii!!


2009. aug. 9. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Melltartó méretedet itt tudod kiszámolni: [link]

Ez alapján már könnyeb lesz keresgélni.


Rendelős oldalt sajna nem tudok, mert nekem muszáj felpróbálni, mert kicsik a melleim és még a "jó" méret is gyakran nagy sajna, dehát ez van :)

Ezzel a kérdésedre is válaszoltam, az első melltartómnál, pont akkora volt a mellem, mint most, legkisebb méret...

2009. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 80/B-s cicikkel kezdtem melltartót hordani 2 és fél éve. Most 95/D-s...


14/L

2009. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
65A :O de az nagynak számít:O
2009. aug. 9. 15:20
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy köszi a válaszokat
2009. aug. 9. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
65A nem számít nagynak.
2009. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70/A -val kezdtem és azóta is ez maradt.
2009. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!