Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon sos help?!

Tampon sos help?!

Figyelt kérdés
Nem megy fel a mini se, csak 1-2 cm-re, onnan hogyan tovább? milyen irányba? bármilyen irányba próbálom tolni nem megy, nagyon fontos lenne, holnap úszóversenyem van

2012. okt. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

én is így voltam...

vedd ki most és nyugodj meg

este próbáld újra!!!!

lassan kezd, nagyon lassan!!!

ferdén hátra és közben felfele nyomd

Sok sikert a versenyhez:)

2012. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mennyire ferdén?

köszönöm a segítséged:)

2012. okt. 24. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen vízszintesen hátra (vagyis én úgy éreztem hogy vízszintesen) ment fel csak úgy hogy nem éreztem. Szóval változó mindenkinél, próbáld te is úgy, ha nem megy akkor 45 fokba és így tovább :)
2012. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
új válaszoló vagyok.. amerre a legkisebb ellenállást tapasztalod arra told be
2012. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a méhszájad nagyon lent van ami miatt nem kell aggódni,mert menseskor mindig leereszkedik! Próbáld a tampont úgy feltenni,hogy közben fekszel,vagy egyik lábad felteszed egy székre,ilyenkor változik a méhszáj elhelyezkedése és könnyebb lesz felhelyezni!
2012. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld felfelé és kicsit hátrafelé. Lazulj el! Ne idegeskedj, mert összehúzódnak a hüvelyed izmai, és akkor azért nem megy.
2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!