Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor voltatok először nődokinál?

Mikor voltatok először nődokinál?

Figyelt kérdés
én 26 éves múltam és még nem voltam soha. Félek elmenni, félek attól hogy mit mond a doki.

2012. okt. 24. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19 évesen voltam először. Nem fognak az égvilágon semmit mondani. Kérdezgetni fognak, mikor volt utoljára rákszűrésed, mi a legutóbbi vérzésed időpontja, esetleg szültél-e már, voltál-e már terhes, szedsz-e fogamzásgátlót..stb olyanokat ami a vizsgálat szempontjából fontos lehet.
2012. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

09:35-ös. 22 évesen lett P3-as eredmény miatt LLETZ műtétem,citológia CINII.Fél évente kell járnom méhnyakrák szűrésre. Akkor miről is beszélünk?

Kérdező,évente egyszer kibírható a szűrés.Én,mint említettem fél évente járok,de szívem szerint 3 havonta tenném,mint a műtétem után,hogy biztos legyen.

Azt vallom,aki tud nemi életet élni,az el tud menni dokihoz is,eddig még senki nem halt bele egy rákszűrésbe sem!

2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

16 evesen, mert nem jott meg.

Aztan 18 eves koromtol evente, ujabban felevente. 30 eves vagyok.

2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért kell félévente????????
2012. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20 évesen,amikor elkezdtem szexuális életet élni,és fogamzásgátlót írattam fel. Azóta félévente rákszűrés.
2012. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és még nem voltam. Már 3 éve halogatom, de mostanában valamikor csak el kéne mennem.
2013. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden esetben megkérdezik, hogy mikor volt az utolsó rákszűrésem? Szóval tuti kiderül hogy még nem voltam?

(előző vagyok)

2013. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!