Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? (Menstruációs zavar)

Mi lehet ez? (Menstruációs zavar)

Figyelt kérdés

Augusztusban késett a mensesem két hetet ( 2 - teszt),mire rájöttünk az orvossal és a védőnővel,hogy ez a fájdalomcsillapító szedése miatt van.Rengeteget szedtem be a fogamra. Aztán szeptember 10-én mondhatni megjött pontosan rendesen,de rá két hétre megjött megint egy napra,de volt vérzés bőven. Most ott tartok hogy októberben még nem volt menstruációm,azt se tudom pontosan hogy most melyikhez kellene számolnom. Ha szept 10-hez akkor már rengeteget késik,ha a másikhoz akkor csak 2-3 napot. Hétfőn elkezdtem barnázni,ami elég darabos,fáj a hasam fáj a derekam tiszta pattanás vagyok .

Tudom orvoshoz kellene fordulnom,de előtte meghallgatnék pár hozzászólást :)


2012. okt. 26. 11:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem,hogy volt fertőzésem a múlthéten,aminél Canesten kombival kezeltem magam
2012. okt. 26. 11:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a kezeltem magam, ez gondolom öngyógyítást jelent. Nem biztos hogy gombás fertőzésed volt. Az az egy napos vérzés közti vérzés lehetett, ez peteérés idején néha előfordul.Időben egybeesik vele, mert írtad hogy két hétre jelentkezett az előző mensidhez képest. Emiatt a vérzés miatt viszont nem tudott rendesen felépülni a méhnyálkahártya és az most nem is tud leválni rendesen. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, ha 7 napnál tovább tart ez a barnázás !
2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!