Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy bennem maradt a...

Lehet hogy bennem maradt a tampon?

Figyelt kérdés
október 7.én jött meg, 14.éig tartott. szeptemberben volt egy kihagyásom, de csak júliusba jött meg legelőször. suliban tettem fel tampont, és mert nagyon erős volt minden szünetbe kellett mennem cserélni betétet. mikor mentem cserélni siettem mert 1-2 perc maradt a szünetből és AZTHISZEM h elfelejtettem kivenni, nyomtam fel másikat de nem nagyon ment, végül kivettem de észrevettem h a wc-ben 2 használt tampon van. a barátnőm is vérzett ezért nemtudtam h az övé -e az egyik mert egy wcben voltunk :D mindegy a lényeg h mióta elmúlt szokott még barna folyás lenni de néha egy kis vér is van benne, már volt hogy felnyúltam megnézni nincs -e bent de nem találtam semmit :/ félek kérlek írjatok! köszi
2012. okt. 26. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megtelik a tampon, akkor úgyis kicsúszik. De azért még egyszer ellenőrizd a kezeddel.
2012. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. majd még megnézem.. egyébként 13 vagyok, és félek nőgyógyászhoz menni:S
2012. okt. 26. 17:33
 3/9 tetris ***** válasza:
Ha bent maradt a tampon, akkor kilóg az a kis szál, aminél fogva ki lehet húzni. Ha nincs szál, akkor nincs tampon se! Nézd meg tükörben magad, mert talán a feneked felé csúszott el az a kis pamutszál, azért nem érzed.
2012. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pedig menj nőgyógyászhoz mert egy ismerősömnek sikerült a igy méhébe feltolni és csak az orvos tudta kiszedni. Ez nem játék, komoly fertőzést kaphatsz, gondolom nem hiányzik a kórház.....
2012. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és neki hogy szedte ki?
2012. okt. 27. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szerszámmal, gondolom valami csipesszel.
2012. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fájt? én még életemben nem voltam :S
2012. okt. 27. 11:50
 8/9 anonim válasza:
13 évesen ne használj tampont és ne felejtsd el ha feltetted.. nögyogyászhoz menj el
2013. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati vizsgálat nem fáj, nyugodtan menj el. Ha a tampont probléma nélkül fel tudod helyezni akkor nem lesz gond a nőgyógyásznál sem. Ők értünk vannak nem ellenünk. Nincs értelme félni.
2019. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!