Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baránőmnek fáj a nemiszerve...

A baránőmnek fáj a nemiszerve a szex után, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ciki ezt megkérdezni így, de nagyon aggódom érte :( Szűz volt a barátnőm amikor először szexeltünk de óvszerrel csináltuk! Utána is mindig óvszerrel csináltuk, megse próbáltuk nélküle csinálni. Mindig kezet mostam alaposan az ujjazás elött, még a köröm alatt is és alaposan leis mostam a kezemről a szappant és mindig tiszta, használatlan törülközöbe töröltem meg. Amikor elkeztem ujjazni akkor panaszkodott hogy hideg a kezem... Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek!!!! Nagyon aggódom érte :'(

2012. nov. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Síkosítót használsz? Ami az óvszeren van, az édes kevés egy szűk hüvelynél. A kezed meleg vízben kellene talán felmelegíteni előtte, és azt is síkosítóval használni. Próbáld meg orgazmusig eljuttatni kézzel. Eltarthat fél óráig is, de nincs annál kellemesebb elfoglaltság.
2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Plusz sikositótt nem használunk mert a nemi szerve elég nedves szerintem és az óvszeren is van.
2012. nov. 1. 19:45
 3/10 tetris ***** válasza:
Adjál neki puszikát oda, ahol fáj.
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
te tuti köcsög vagy!!!
2012. nov. 1. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Pedig én is megakartam kérdezni, , hogy a nyelved is hideg?

Nálunk ez az előjáték szerves része.

Ha így reagálod le, akkor valami más gond van nálatok. Esetleg nem jössz be neki?

2012. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetris ***** válasza:
100%
Már miért lennék köcsög? Azért fáj neki, mert nincs teljesen beindulva az aktus előtt. Vagyis nem készítetted elő kellően a terepet. Az pedig drága barátom a te hibád. A szexben minden megengedett, ami a másiknak jó. Vagyis használhatod a nyelvedet is, nemcsak a kezedet. A nőknek ez éppen olyan kellemes érzés, mint a férfiaknak. Gondolom te is elvárod, hogy ő használja a száját, amikor téged aktivál. Hát akkor te is használd csak a szádat, a nyelvedet. Meglátod tetszeni fog!
2012. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nyelvemet nem szoktam használni mert nem engedi hogy hozzá érjek szájjal, pedig akarom.
2012. nov. 1. 21:29
 8/10 anonim válasza:
Miért nem engedi??
2012. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
castrol edge 5w-30 Ez tutira beválik!
2012. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy a fizikai munka után szokott fájni a kezem, én is alaposan meg mosom még a köröm alatt is nem tudom mi lehet a gond, próbáld ki te is szerintem hasznos lesz neked is és a barátnődnek is. A munka senkinek sem árt hidd el ha elvagytok fáradva nincs idő az aberáltságokra, örülsz majd ha hazaérsz:) Üdv egy adófizető
2012. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!