Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz az első nőgyóyásznál?

Platinateknős kérdése:

Mi lesz az első nőgyóyásznál?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Elkaptam valami fertőzés, felfáztam vagy ilyesmi. Anya azt mondta hogy lehet hogy elmegyek tini nőgyógyászhoz. Szeretném tudni mit fognak csinálni, esetleg miket fognak kérdezni stb.

2012. nov. 5. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A megértés és együttérzés sem múlik az orvos nemén. Írtak már nőről is rosszat itt. Nem is egyszer!
2012. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te igen nagy valószínűséggel nem nő vagy, azért irogatsz ilyeneket.
2012. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nők is írtak már rosszakat női nőgyógyászról és férfiről is írtak jókat! Olvass utána! Kedves Kérdező! Olyan nőgyógyászhoz menj bármikor is, akit olyan ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja, bármilyen nemű is a nőgyógyász!
2012. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és egyáltalán nem volt jó élményem női nőgyógyászokkal, többnél is jártam már. Sokkal durvábban vizsgálnak, mint a férfiak. Persze biztosan van kivétel, mint fordítva is. Viszont ebből nem lehet kiindulni.
2012. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pont azért mondom mint amit az előző válaszoló is írt, hogy nem az orvos neme számít!
2012. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Miért hadakoztok annyira, hogy férfi orvoshoz menjen szegény kislány?

Ha lenne bennetek empátia akkor bele tudnátok érezni egy 13 éves gyereklány félelmeibe és nem küzdenétek azért hogy menjen férfihoz.

Majd, ha felnőtt lesz, addigra lehet, hogy már nem lesz ez neki probléma.

2012. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem írta, hogy férfi orvoshoz menjen. Annyit írtunk, hogy ne az orvos neme alapján válasszon orvost. Benned is legyen kérlek némi empátia és a saját szorongásodat ne vetítsd ki másokra.
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 18:57-es Válaszoló! A félelmet pont Te kelted a kislányokban a hozzászólásaiddal, mert burkoltan arra célzol, hogy a nőgyógyászati vizsgálatnak köze van a szexualitáshoz. Senki nem írta, hogy mindenáron férfi nőgyógyászhoz menjen a Kérdező kislány, hanem a legjobb orvoshoz menjen, nemtől függetlenül. De Te nem a legjobb orvost akarod Neki, csak azt, hogy mindenáron nő legyen, még akkor is, ha úgy bánik a betegeivel, mint egy ronggyal. Értsd meg végre, mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is!
2012. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Meg fogják kérdezni, hogy mi a problémád, mióta menstruálsz, milyen előzmények, nőgyógyászati gondok voltak a családban, szűz vagy-e, élsz-e rendszeresen nemi életet, masturbálni szoktál-e, milyen gyakran, mit tudsz a védekezésről, stb.

Utána vizsgálat, vetkőzés, terpesztés, mellek megtekintése, tapogatása.

Gyerek nőgyógyászatra érdemesebb mennetek, mert ott azért kíméletesebbek. (és feltehetőleg női orvos van ott.)

2012. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!