Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves lesz, és az intim kérdésekben mindig is segítettem neki, de most nem tudok mit csinálni. Szólt hogy egyre szőrösebb neki az intim testrésze, én mondtam hogy hagyja mert minél többet borotválja annál rosszabb lesz. De látom hogy őt nagyon zavarja, ma láttam és valóban nagyon szőrös neki. Ez természetes ilyen kis korban? Én egy 39 éves anyuka vagyok, és soha nem voltak ilyen problémáim, nem tudok mit ajánlani neki.
2012. nov. 5. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem igaz, hogy a borotválástól rosszabb lesz, szerintem hadd borotválja.
2012. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így van, egyszerű tévhit ... sajnos előjött valami olyan gén az ősöktől ami ezt a fokozott szőrösödést produkálja - ha már azt mondod nem tőled örökölte - viszont a borotválás nem erősíti a szőrösödést
2012. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd borotválja a punciját, ha így érzi jól magát.
2012. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szőrteleníteni akar, akkor viszont jobban jár, ha kozmetikus legyantázza, ugyanis a borotválással bizonyos vírusos szemölcsfajták el tudnak terjedni a bőrön. Az is jó, ha a közepét levágja ollóval a szélét pedig legyantázza a szakember.
2012. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el kozmetikushoz. Anyukám engem is inkább elengedett és a kozmetikus legyantázott, ő nem akarta, hogy borotváljam magam.
2012. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!