Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kezdeményezni az egyik fiú osztálytársamnál, aki tetszik nekem? Ebben a helyzetben mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Órákon rengetegszer szemeztünk már, többször meg is érintett "véletlenül", meg több dolog is azt mutatja, hogy tetszem neki. De valamiért azt érzem, hogy mintha kerülne, nem beszélgetünk egymással. A jeleket nem értem félre, mert még látszik is rajta, hogy a közelemben olyan kis félénk hangon beszél, meg próbál a közelemben lenni, de beszélni sosem jön oda hozzám. Én sem merek odamenni hozzá pl beszélgetni. Ilyen esetben hogyan tudnék kezdeményezni, vagy legalább bátorítani, hogy ő tegye meg az "első lépést"?

16/L


2012. okt. 9. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2012. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Három választásod van.

1. Megfogod a kezét, és bevezeted a combjaid közé.

2. Erőt veszel magadon, és beszélgetésbe elegyedsz vele.

3. Megvárod mi fog történni, ez esetben lehet, hogy még egy darabig örlődsz.


Személyes megjegyzés:

Az elsőt nem ajánlom.

2012. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

te sem mered meg tenni se ő XDD

hát valamit pedig tenni kell

ird meg neki hogy találka itt és ott ekkor innen menni fog kemény de menni fog :)

2012. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Figyu mivel én fiú vagyok ezért, menj oda hozzá kérdez róla mit szeret meg stb. és ne csak messziről figyeld mint a többiek.Barátkozz és ha úgy érzed hogy itt az idő akkor mond el neki:) ennyit tudtam segíteni...:) Remélem sikerülni fog sok sikert ;):)
2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kezd kisfiúkkal! Az ilyeneknek elég egy szó rád a haverjaitól, és máris cikinek fog érezni. Nézzél ki egy idősebb, épkézláb pasit, akit nem kell noszogatni. Elég ha szépen nézel rá és egyből megérzi hogy mi a dörgés:)
2012. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én soha nem értettem ezt a dolgot, h egy csajnak tetszik egy pasi és a pasinak is tetszik a csaj, de egyik sem mondja meg a másiknak, h mit érez "iránta". Pedig a viselkedésüket látva nyilvánvaló hogy bejönnek egymásnak, mindenki látja, áááá de neem, nem vallják be hogy igenis járnának egymással vagy ilyesmi. amúgy én azt gondolom hogy a pasik nem szeretik a könnyen megszerezhető csajokat, viszont ha a lány kezdeményez akkor meg megkönnyebbülnek hogy nem nekik kellett megtenni ezt a lépést. lehet hogy ez nem nagyon segít neked de azért írtam :))
2012. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!