Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használata? 12/L...

Tampon használata? 12/L bővebben lent

Figyelt kérdés
sziasztok.ma a suliban adtak egy csomagot a lányoknak.volt benne egy felvilágosító füzet, 2db tisztasági betét, 2db kicsi tampon és 2db nagy tampon.az lenne a kérdésem hogy szabad használnom tampont annak ellenére hogy 12 éves vagyok? anya elől eldugtam mert szerintem már nem kell szólnom neki ha megjön a 3. menstruációm.benne van hogy hogyan kell felhelyezni.:)) köszii:))
2012. nov. 6. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyelj a higiéniára! Előtte, utána is mindenképpen moss kezet!

Én egyetlen egyszer nem mostam szappannal kezet előtte, csak vízzel, hála a szuper iskolai higiéniának :( Kézfertőtlenítőm meg elfogyott.. Szóval így cseréltem tampont, pár nappal később hüvelygyulladásom lett, amit kereken 3 hétig kezeltem.

2012. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Mig nagyon fiatal vagy ehez. Másrészt nem szép dolog titkolozni a szüleid előtt, meg rejtegetni.

Szóval úgye becsületesen elmondod neki az igazságot?


Az ilyen "ajándék" csomagok meg "népbutitásnak" jók, hogy később a cég termékeit vegyed.


Egyébként, hogy adták át ezt a csomagot, Mindenki kapott, az is akinek még "nincs meg"?

Mindenki ,előtt (fiúk is) adták át?

2012. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
de ez kínos téma :P amúgy a fiúk már a testnevelés órán voltak és mindegyik B és C osztályos lánynak be kellett menni abba az orvosi rendelő szerűségbe ami a suliban van és mondta a néni hogy mindenki válasszon egy csomagot azt amelyiket akarjuk:)
2012. nov. 6. 20:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért, mi van, ha a fiúk előtt adják át?...
2012. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, ne kérdezzetek már ilyet,hogy mi van ha fiúk előtt...ti nem voltatok 12 évesek? attól, hogy kiölték belőletek a bohóságot a felnőttséggel, még nem kell elfelejteni mi volt az értékrend 12 évesen, meg tinédzser korban. :)
2012. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen és tudom, hogy mit ba..tak el annak idején az ún. "felnőttek"...
2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Abban hogy egy 12 éves lánynak az a fontos, hogy a közösség amiben van mit gondol róla semmi elbaszás nincs. Akkor mindenki ezt nézi, hiába mondod bármelyiknek, hogy nem az a fontos.
2012. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%

én azért nem kockáztatnám meg,hogy felsértsem a szűzhártyámat. minden hártya más és más,nem lehet tudni,hogy a tiédet felsérti-e.

én is majd akkor fogok használni,ha már nem leszek szűz,mert akkor könnyebben is megy föl. egy ideig "forever" betét.

2012. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ja és 2 éve nekünk bioszon is hozott a tanár csomagokat! ott a fiúk előtt osztotta ki,de a fiúk is kaptak "only for boys" csomagot. elég gáz volt,az egyik az se tudta melyik a betét és melyik a tampon -.-

előző voltam 14L

2012. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi köze annak, hogy a közösség mit gondol valakiről ahhoz, hogy kiosztanak betétcsomagot?! Ez azoknál ekkora szenzáció, akik nem kezelik természetesen. Ha következetesen tartanának közös beszélgetéseket is, akkor nem lenne ennyire ciki a dolog 12 évesen sem. Egy csomag kiosztásában tényleg nem tudom mi a probléma? Minden lány kap, nem csak azok, akik már menstruálnak. Én a fiúknak is adnék ajándékot, ha mást nem egy kis füzetet.
2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!