Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a jobb mellem, esetleg...

Fáj a jobb mellem, esetleg csomó, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma tűnt fel mosakodás közben, hogy a jobb mellem oldalt egy ponton fáj, ha megnyomom vagy hozzáérek. Megpróbáltam kitapogatni, és úgy éreztem, hogy a másik oldalhoz képest nincs igazán elváltozás, mégis aggódok, hogy mi lehet. Még nem fordult elő velem ilyen, ugyan épp a menzesz előtt állok, de eddig nem tapasztaltam, hogy a mellem érzékeny lenne vagy megduzzadt volna. Azt kétlem, hogy valami megnyomta volna. Vajon mi lehet, volt már valakinek hasonló tapasztalata? Persze ha nem múlik el, megyek orvoshoz, de azért még reménykedek, hogy nincs okom aggodalomra... 17/L
2012. nov. 18. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nem voltál rákszűrésen?nem akarlak megijeszteni,de érdemes ilyenekre elmenni.vagy addig is nézz valamilyen leírást,hogyan lehetne kitapintani,ellenőrizni,hogy neadjinsten rákos-e vagy.
2012. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra, de ha nem múlik el menstruáció után sem a csomó, mindenképpen menj orvoshoz! Remélem semmi komoly bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez előfordul elég gyakran, Feltehetőleg a menszesszel van összefüggésben.
2012. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs a kérdező mellében csomó pont ezt irta.Amúgy szerintem a mensi miatt van,hormonálisan fáj,ne aggódj.
2012. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 macilány12 válasza:
szioka.igen nekem is volt ilyen ben részem meg van is. baloldalon megmütötek vele és ugyan olyan érzékeny maradt ,a jobb ban meg még mindig ott van.de az is lehet hogy csak a mirigyek gyuladtak be
2012. nov. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!