Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 13 éves lány vagyok...

Én egy 13 éves lány vagyok 165 cm magas vagyok és 53 kg. Szereintetek én dagadt vagyok vagy vékony? Vagy melyik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én 12 vok 59kg 160cm .

Szereintetek én dagadt vagyok vagy vékony? Vagy melyik?

2009. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pont jó a tiéd is
2009. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A csontoktól is függ. Ha "kismadárka" vagy, akkor kicsit duci, de még jó, ha meg vastag, nehéz csontos, akkor pont jó. :) Nekem barom vastag csontjaim vannak, egyszer nem törött még el semmim, pedig csomó közeli eset volt már. Például tesin, akadályversenyen barátnőmmel meg kellett fognunk egymás kezét, és egy szekrényre felugranunk. Elrontottuk, barátnőmnek a lába eltörött, és a bokája kibicsaklott. Nekem érdekes, nem lett az égvilágon semmi bajom, mikor a barátnőm rám is esett. Én 164 cm vagyok, és 65 kg. Mégsem vagyok dagadt bálna. :) Teljesen normális. :)

11/L

2010. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!