Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik velem ez?

Miért történik velem ez?

Figyelt kérdés

Utoljára szeptember végén kezdődött a havi ciklusom, 6napig tartott. Azóta semmi. Terhes nem lehetek,szűz vagyok még.Azonban az elmúlt időszakban(2hét)egyre inkább kívánom az édességeket, elsősorban csokoládét. A nassolás iránti fékezhetetlen vágyamat gyümölcsökkel győzöm le minden nap. Ha tehetném már ebédre is csokit ennék...Ma ebédre húsgolyót ettem salátával, nagyon jól laktam, de rá egy órával már megint késztetést éreztem(még mindig érzem), hogy édességet egyek. Egy halom csokoládé van a szekrényben, mind arra vár, hogy megegyem őket. Nem én vettem, születésnapomra kaptam(október) és azóta bontatlanul állnak a szekrényben. Hozzáteszem, hogy diétázok. Szóval miért nem menstruálok és miért érzek ekkora vágyat?

15/L


2012. dec. 5. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Eszedbe ne jusson orvoshoz menni,a végén még meggyógyulnál.
2012. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy rettenetesen fáradt vagyok,pedig hétköznaponként 10kor lefekszem és 7kor kelek. Reggel nagyon nehezen mennek az ébredések, olykor az iskolából is elkések, mert nem tudok kikelni az ágyból. Illetve hétvégén nem tudok fél8nál tovább aludni úgy, hogy éjfélkor fekszem le általában...és miután felkelek fél8kor levertség lesz úrrá rajtam és ugyanúgy fáradt vagyok..
2012. dec. 5. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy a diéta bekavar egy kicsit? És a levertség lehet stressz miatt is. Ezt mondjuk egy orvos jobban tudná.
2012. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hasonló helyzet!

amióta menstruálok,alig tudok felkelni reggel,van hogy 3 percre(!!) visszaalszom.

a memóriám is nagyon pocsék azóta,csak tényleg azokra emlékszem ami velem is kapcsolatos.

általában 5x felkelek alvás közben,de 1-10 mp múlva szerencsére vissza is alszom. és ez azóta megy így,minden nap...

14L

2012. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem zsíros a bőrőd, nem vagy pattanásos?
2012. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyik sem, szerencsés vagyok, sose volt pattanásom, és inkább száraz a bőröm.
2012. dec. 5. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is ilyen problémája van, szóval, azt hiszem, nem ritkaság. Valami hormonális zavar lehet - ez okozza az éhséget is. Talán tényleg érdemes lenne orvoshoz fordulni, de ne aggódj, a barátnőm több éve él együtt ezzel a problémával (nem szoktam faggatni erről, így nem kérdeztem, hogy mit javasolt az orvos és javult-e azóta a helyzet, de lényeg, hogy ne ess kétségbe). :)
2012. dec. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!