Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy egyáltalán...

Mit csináljak hogy egyáltalán ne legyen hasmenésem?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyek nyaralni és szedek fogamzásgátlót. Az utolsó tablettát hétfőn szedem be. Mensi elött általában 4-5napal gyakori hasmenés gyötör és ahogy számoltam valószínű hogy vasárnapra fog ez esni. Ez állítolag normális a nőknél meg sokak szenvednek ettöl,mások szerint csak bebeszélem magamnak és azért van ez.

A hosszú út alatt nem nagyon lesz lehetőségem de ha lesz is eléggé kinos lesz 5percenként kirohangálni.Az jó ha egésznap szinte alig ennék valamit?Vagy ha reggel bevennék hasmenés elleni gyógyszert?Nem lesz akkor székrekedésem?

Amugy ha a kellemetlen dolog után veszek be gyógyszert(általába 2széntablettát) az csak 15-20perc után hat.Adjatok tanácsot!Előre is köszi


2009. aug. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez , mert menszi előtt sok vizet raktároz a szervezeted, és ez akkor ürül. Nyugi ez nem bebeszélés. Száraz kaja, szendvics, keksz, ropi, főtt krumpli, ami jól felszívja a sok vizet bejöhet. Vagy keserű csoki az megfogja a hasat. Reggel mikor felkelsz egyből 2 széntabletta is bejöhet.
2009. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2009. aug. 19. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Lósóska tea.
2009. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a széntabletta mellett is fstam, csak feketét... Szerintem nem jó semmire.
2009. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!