Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hányassam meg magam? (...

Hogyan hányassam meg magam? ( tudom hogy hülyén hangzik! ) Vagy mit egyek hogy hasmenésem legyen? (Lécci hasznos tanácsokat írj és ne az h nyomd le az ujjadat) Köszi : )

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 02:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

hánytatásra: meleg sós víz

hasmenésre: káposztalé (jó sok), vagy ilyen savanyúságlé, tiszaszen


De miért kéne, bevettél vmit vagy így fogyózol? ha fogyózni akarsz tedd amit én... fiú vagyok, kicsit túlsúlyos voltam, de reggel semmit nem eszek, majd olyan 3 körül vagy mégkésőbb eszek nagyon sokat, este meg vagy semmit vagy nagyon keveset, és tök izmos lettem (csak tesióra mellett, tehát semmit nem sportolok)

2010. jan. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szükséged van ilyen önkínzásra? Mind1,inkább hasmenésed legyen, mint a másik megoldás- az elég drasztikus.

Szóval, egyél sok csípőset- lehet kapni chili szószt, garantált hatás. Valahol olvastam, Beyonce is így fogyózik. Mondjuk Ő valami erős lötyit is iszik hozzá.És ott van még a ricinus, de az már nagyon durva...

2010. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meleg sós víz!!! Legalább másfél vagy 2 liter, idd meg lehetőleg gyorsan!! Hányást és hasmenést okoz egyben!! Kipróbáltam, bevált ;-)
2010. jan. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De ha publikus, tényleg kíváncsi lennék, h miért akarsz hányni. :DDDD
2010. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyad hülyére magad és hányni fogsz.
2010. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Van egy ednos ismerősöm. Ő is folyton ezt csinálta. Nem tett jót neki, nagyon nem. Inkább keress fel egy orvost, fog tudni segíteni.


Tényleg, ne b*szd el az életed..

2010. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
40%
hanytatasban profi vagyok.nem kell sos vizzel kinozni magad, dugd le a torkodon ket ujjad, minel melyebbre.ismeteld meg parszor, aztan garantaltan jonni fog.
2010. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
89%
elozo vok.nem olvastam el jol a kerdest.Sztem az ujjledugasnal nincs jobb.ez a legegyszerubb
2010. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

most mondjam azt,hogy én meg öklendezni szoktam? és már hang nélkül is megy? semmi ujjledugás,semmi..

de nem ajánlom,ha ezzel szeretnél lefogyni,mert..szart sem ér..csak súlyt tartok,és nem tudom abbahagyni..

ma már 5x hánytam,nem is keveset. mert állandóan bűntudatom van.

ennyi.

15L

2010. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szamanta
2010. jan. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!