Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha direkt úgy eszek, hogy...

Ha direkt úgy eszek, hogy mondjuk 2 kaja üti egymást, pl. : joghurt és kávé, ezzel elérem h hasmenésem legyen, vagy beveszek hashajtót, akkor olyan mintha bulémiás lennék?

Figyelt kérdés
ne oltsatok a válaszokkal, hanem VÁLASZT kérek... kösz
2010. okt. 10. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze a hasmenés tök f@sza dolog, teljesen okés, ne zavarjon, hogy a beleid tönkremennek az állandó fosás miatt és a tápanyag-felszívódás minimális lesz, tönkremennek a körmeid, a bőröd, a hajad, de legalább gebe leszel...hajrá, észlényke!!!
2010. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Az előző válaszoló biztos nagyon egészségtudatosan él,és étkezik,ő biztos nagyon okos,csak kicsit finomabban is közölhetné a véleményét!

Ha olyan dolgokat eszel,iszol,amik ütik egymást,akkor olyan hasmenésed lesz,amitől görcsölsz is,és esetleg rosszul is leszel.

Én szűztea kapszulát szedtem egy hónapig,13 kg-ot fogytam vele,meg is tudtam tartani a súlyomat.

Jobban érzem magam,olyan,mint ha tiszta lappal kezdtem volna.

2010. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13.00! Bocs az OFF-ért, de meg szabad kérdezni, hogy hány kiló vagy most?
2010. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

próbáltam már a szűztea kapszulát... nekem semmit sem használt..

ezt néha már végső elkeseredésemben csinálom... nem sikerül sehogy sem fogynom

115kg vagyok...

2010. okt. 10. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:

cukorra, hormon és pajzsmirigyre vizsgáltak? fogamzásgátlót szedsz?

mit sportolsz? mit eszel?

2010. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13:00 vagyok

48 kg-ra fogytam le,de csak 164 cm vagyok,ez így pont jó.Eltekintve attól hogy babát várok,és híztam,tényleg bevált,és nyílván nem ettem ugyanaokat a sz-arokat(chips,csoki hegyek....),mint előtte,de nem kellett különösebben vigyáznom arra,hogy mit eszek.Bár ez alkatfüggő is.

2010. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vizsgálatok meg voltak... nem találtak semmit.

Fogamzásgátlót nem szedek.

Enni nem eszek vmi választékosan, nincs túl sok pénzünk,szal azt esszük ami van.

Sportolásra nagyon nincs energiám, 6kor kelek, 3kor érek haza, és utána is tanulnom kell, vagy házimunka. 9-10fele bezuhanok az ágyba..

2010. okt. 10. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én napi 3-4 szűztea kapszulát szedtem,meg mellé ittam a teát.Nekem is csak úgy használt.Nem napi egyet szedtem én sem....

De, ha semmiképp nem tudsz lefogyni,és tényleg 115 kg vagy, akkor irány a doki,lehet,hogy ez már veszélyezteti az egészséged,és tudnak valamit csinálni,mert ez komoly dolog.

2010. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És napi hányszor ettél?

Ezt munka/iskola mellett csináltad? Mert ugye,délelőtt ha suliban vagyok, és így ez nem túl jó ötlet...

Milyen teát ittál?

Köszi a válaszokat!!

2010. okt. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!