Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb?

Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Menstruációnál eddig always-t használtam,de kipróbáltam azt a SecureFit-et is. (ha jól írom). és az jobbnak tűnik. Nem tudtok olyan betétet,ami tényleg jó? Mert az alwayst feleslegesen vettem meg,mert nekem nagyon kényelmetlen,nehezen tapad le..
2012. dec. 6. 13:31
 1/6 anonim válasza:
j
2012. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2012. dec. 6. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Aldis Cresta betét,jó nedvszívóképesséű,és az anyaga is jó.A Libresséről is jókat hallottam,de én még nem próbáltam.Majd legközelebb. :)
2012. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor kipróbálom az elsőt,remélem jó lesz! :)

És köszi a választ

2012. dec. 6. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
ez is olyan mint minden más, kinek ez jön be kinek az. Azt hazsnáld ami neked a legkényelmesebb. Én always használok és semmi bajom vele. ragad rendesen stb.
2012. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem,mert én alwayst használok,és nem kényelmes..és nem fogom megvenni az összes betétet,és mindet kipróbálni,mert csak felesleges pénzköltés lenne.. Azért kérdezem itt,hogy melyik nedvszívó,melyik tapad rendesen stb..nekem az always nem jött be =/
2012. dec. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!