Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókú...

Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókúrán voltam. Sajnos. Kb októberben, és a menszeszem is azóta nincs kb. azt olvastam, h megszűnhet mellékhatásként, most mi tegyek? Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem magam, vagy csak késik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 21:27
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Rajtam nem arányosan oszlott el az 56, szóval a lábaim gusztustalanok voltak a sok ülés miatt.
2012. dec. 10. 08:40
 12/27 A kérdező kommentje:
Most a derekam keskeny, lapos hasam, vékony karjaim vannak. A lábam is sokkal jobb, meg szerintem a fenekem is, mert néha napján aerobicozom. Jó, a mellem nem nagy, de nem bánom. Szerintem nem vált ilyen szempontból hátrányossá az elmúlt pár hónap. Végülis a 38-as nadrágból már 34/36-os lett. :)
2012. dec. 10. 09:00
 13/27 anonim ***** válasza:

Istenem, te de hülye vagy!

Ha ennyire nem voltál elégedett magaddal, akkor 165/56-tal nem koplalni kellett volna, hanem sportolni.

Mellesleg kizárt, hogy akkor hájkupacok voltak rajtad, mint amiket leírtál.

És a paleo se arról szól, hogy megeszek egy nap 3 gyümölcsöt, meg egy szendvicset (a szendvics alapból kizárt ott).

2012. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja, és ezek után ne csodálkozz, hogy nem menstruálsz. Amíg ennyi a súlyod, esélyes, hogy meg se jön.
2012. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én, a hülye? Ember, látom a szövegértésed elég csekély... pobnt azt írtam, hogy MÁR RENDESEN ESZEM! Mit nehéz ezen felfogni?
2012. dec. 10. 20:18
 16/27 A kérdező kommentje:
Tudatlak, hogy mindennap 2tojásfehérje+1halkonzerv+1natúr zs.szegény (ezért írtam majdnemhogy-ot az előzőekben )joghurt-et fixen megeszem. Ezekhez járul hozzá a rengeteg zöldség gyümölcs, és mértékkel a dió. Jobb napokon csirkét, vagy friss halat eszem sokat, és gombát. Szerinted ez abnormális?
2012. dec. 10. 20:24
 17/27 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Aztán miben, ha szabad megérdeklődnöm?
2012. dec. 10. 21:26
 19/27 anonim ***** válasza:

"Am az olyan volt, h naponta megettem kb 1-2 gyümölcsöt+1szendvics."


Nem ettél semmi fehérjét, de lefogytál kb. 8 kilót 3-4 hét alatt. Tudod mi történt? Izom nem maradt rajtad egy deka sem, mivel először szépen azt bontotta le a szervezeted, utána nyúlt csak a zsírhoz. Tényleg jó alakod lehet...csont+egy kis zsír.


Amennyi fehérjét most eszel, még az is lófitty, lehet durván egy 40 g. A sok gyümölcsnek hála, meg szénhidrátból fedezed a napi energiamennyiséged túlnyomó részét. Plusz zsírból, ha a halkonzerv olajos.

Gomba helyett meg egy kis túlzással, de nyugodtan ehetnél fűrészport is, mert kb. annyira hasznos.

2012. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A lányoknak sem kell állandóan szenvedni a súlyuk miatt. Nyugodtan ehetnek, ihatnak mindent amire a szervezetüknek szüksége van, hogy kifejlődhessenek. Ha meg nem tetszenek maguknak, akkor sportoljanak. Azt nem lehet túlzásba vinni, és remek alakot csinál. Persze tudom kényelmesebb a Tv előtt láblógázni, és depresszióst játszani, mint valóban tenni magunkért.

2012. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!