Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókú...

Kb max 3-4 hétig DURVA fogyókúrán voltam. Sajnos. Kb októberben, és a menszeszem is azóta nincs kb. azt olvastam, h megszűnhet mellékhatásként, most mi tegyek? Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem magam, vagy csak késik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 21:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó két válaszoló! Bizonyára meg fog lepni benneteket, de mégis szükségét érzem annak leírásának, hogy én csupán csak annyit ülök, amennyit kell, azaz hétköznap átlagosan 6 órát, a suliban. Nem nézek tévét, vagy hasonló. Am most is telefonról írok, azaz majdnemhogy technofób vagyok. Azaz: a tanulás, vagy pedig étkezés miatt ülök. Különben állok/mozgok. Nem zsír meg csont vagyok: mert sokat mozgok egy nap, és 2 naponta csinálok alakformáló gyakorlatokat. Míg meleg volt futni is mentem.
2012. dec. 11. 18:28
 22/27 A kérdező kommentje:
Ja, és saját lében lévő halról van szó. Egy ilyen konzerv nettó tömege igen magas+diót, hüvelyeseket is eszem, amiknek szintén van fehérje tartalmuk.
2012. dec. 11. 18:35
 23/27 A kérdező kommentje:
A hülyeségem októberben annyira nem volt haszontalan, mert előtte túl izmos lábaim voltak a sprintek miatt. Most is kicsit gladiátoros szerintem, ezért majdha meleg lesz megyek hosszútávú futásokra. Am ha még érdekes lehet az is, hogy a bmi&testzsír mérés szerint sportos alkatú vagyok.
2012. dec. 11. 18:42
 24/27 anonim ***** válasza:

"A lábam is sokkal jobb, meg szerintem a fenekem is, mert néha napján aerobicozom."


Így lesz a néhanapján sportból 2 naponta alakformálás. :D


Amúgy nekem tök mindegy, hogy mit csinálsz, a te tested, de ha 3 hétig tényleg napi pár gyümölcsöt+1 szendvicset ettél, akkor nem maradt semmi izmod, az száz.

Meg az is, hogy a mostani étrendet mellett pedig nem épül rád izom.

A dióban és hüvelyesekben pedig önmagukhoz képest van sok fehérje, de annyi diót meg hüvelyest úgysem eszel, hogy számottevő legyen fehérjebevitel szempontjából. Mellesleg a dióban többszöröse a zsír mennyisége, a fehérjéhez képest, a hüvelyesekben pedig a szénhidráthoz képest elenyésző a fehérje.


Ja, azt meg most látom, hogy már nem is az a gond, hogy zsíros voltál, hanem hogy túl izmos. :DDD


OK :)

2012. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem. A probléma az volt, hogy NAGY volt a lábam, nem az számított, hogy zsír vagy háj, de most KISEBB, MAJDNEM olyan, amilyet szeretnék. Az aerobic pedig nem egyenlő feltétlenül az alakformálással. ;) Az,hogy kétnaponta csinálok fenék gyakorlatokat szerintem nem nevezhető edzésnek, szóval edzeni valóban néhanapján edzek. S a kajálásról annyit, hogy nem szeretnék még több izmot építeni, szóval elég: ha stagnál, és a maradék optikailag előnytelen részt idővel teljesen megszüntetem.
2012. dec. 11. 19:13
 26/27 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert! :)

Csak a menstruációdat ne várd ilyen életmód mellett egy darabig. :D

2012. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Maga a stressz is késlelteti a menstruációdat.
2012. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!