Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruacios tuneteitek...

A menstruacios tuneteitek mindig ugyanazok?

Figyelt kérdés

29 eves vagyok, a mensim mindig ugyanazokkal a tunetekkel jart. 1-2 nappal a mensi elott kozepes erossegu, rovid ideig tarto gorcsoles, legtobbszor elso nap barnazas, 2-3. nap a legerosebb, 4-6 napig tart. 29 napos a ciklusom altalaban. A legutolso mensim 27 napra jott meg, ilyen meg nem volt. A 9. nap egyutt voltunk parommal es a pillanat heveben elfelejtettunk vedekezni. De gondoltam nem sok esely van ra, hogy teherbe essek. Hetfon leszek 29 napos. 3-4 napja kezdett el enyhen szurni a mehem, es folyamatos folyasom lenni. Amugy is szokott folyasom lenni, de nem folyamatosan es nem ennyi. Tegnap mar szinte folyamatosan szurdogalt a mehem. Ma is, de ma delutan neha kicsit beerosodott.

Volt mar valaki ugy, hogy mas tunetek jelentkeztek a megszokottnal, de nem baba volt?


2012. dec. 15. 20:40
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem régebben mindig 28 napra jött meg pontosan, utána 35 napra, majd pár hónap múlva visszaállt 28 napra. :) A tüneteim nem mindig ugyanazok, bár enyhe görcsölgetés mindig van. Van olyan, hogy bedagad a lábam, felpuffadok, hányingerem van, fejem fáj... szóval minden amit el tudsz képzelni, de olyan is van, hogy csak kicsit görcsölök és ennyi. Szóval ne ijedj meg! :)

Persze egy tesztet azért majd szerintem csinálj, hogy megnyugtasd magad! :)

2012. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!