Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Ciki" hogy betétet használok...

"Ciki" hogy betétet használok és nem tampont?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyat aki betétet használna. A suliban, a családban, itt is a többség a tampont emlegeti. Hányszor hallottam az iskolában hogy "Van nálad tampon?". De én soha sem használtam. Egyszer próbáltam, rossz volt, azóta soha sem. Pedig 23 éves vagyok...Nyilván nem hangoztatom sehol sem, de elgondolkodtam hogy ez "lemaradottság"?
2012. dec. 18. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
SZERINTEM NEM! TE DÖNTÖD EL, HOGY MIT HASZNÁLSZ.
2012. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Tőlem is eddig csak tampont kértek a "bajba" jutottak. Őszintén nem érdekel, ki és mit használ.
2012. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem probléma. Én 22 éves vagyok, és szintén betétet használok. Egyetem elején próbáltam ki a tampont, használtam is egy darabig, de mióta fogamzásgátlót szedek és nem olyan erős a vérzésem, nekem is kellemetlen lett a tamponhasználat, úgyhogy visszatértem a betétre. Egyébként azt tanácsolom, hogy próbáld ki párszor, szoktasd magad hozzá, mert előfordulhat, hogy nincs nálad betét, más meg csak tampont tud adni. Én már jártam így régebben.
2012. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem ciki. Én is sokáig betétet használtam, de már csak tampont, mert sokat mozgok, túrázok.
2012. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Én betétet használok.

Nem ciki egyáltalán. Nekem sem jön be a tampon.

2012. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki. Ha nem jött be a tampon, akkor használj betétet, ettől nem vagy te sem kevesebb. Apartmanos kollégiumban lakok 5 csajjal, mind a négyen betétet használnak (rajtam kívül), 23-25 évesek. Szóval nem vagy vele egyedül :)
2012. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Dehgy ciki.Nem mindenki bírja a tampont.Engem például zavar,hogy ott bent van valami.
2012. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki, bár én annyira nem szeretem, de mióta volt egy műtétem nagyon sokat véreztem akkor nem lehetett csak betétet használni, és alig tudtam visszaszokni a tamponra :)
2012. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem baj ha nem használsz nem ciki...ha tampont használsz az sokkal veszélyesebb..
2012. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Az a ciki, hogy felmerült benned, hogy ez ciki! Sehol nincs előírva, hogy tampont kell használnod, és egyébként sincs senkinek semmi köze hozzá, hogy mit használsz!!!
2012. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!