Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Ciki" hogy betétet használok...

"Ciki" hogy betétet használok és nem tampont?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyat aki betétet használna. A suliban, a családban, itt is a többség a tampont emlegeti. Hányszor hallottam az iskolában hogy "Van nálad tampon?". De én soha sem használtam. Egyszer próbáltam, rossz volt, azóta soha sem. Pedig 23 éves vagyok...Nyilván nem hangoztatom sehol sem, de elgondolkodtam hogy ez "lemaradottság"?
2012. dec. 18. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem ciki. Én 1976-ban kezdtem tampont használni (akkor még betét nem volt, csak vatta), még a szüleimnek sem mertem elmondani, annyira "szentségtörés" volt (a tampon). Azóta is azt használok, nekem az vált be. De hidd el, akkor "cikibb" volt a tampon, mint ma a betét.

Változnak az idők, ne törődj vele:)

2012. dec. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A sok tampont használó ribi, na az a ciki!!!!
2012. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem ciki, de a társadalom ezt akarja elhitetni velünk. Vmiért a fiú ismerőseim is úgy gondolják, hogy a betét gáz. Talán azért mert akkor nem tangát visel a lány... Amúgy én eddig betétet használtam, most kezdek tamponozni, de még elég nehezen megy.
2012. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem ciki.Én is csak a betétet szeretem,a tampon nem a legjobb barátom,és az ismerőseim fele is csak betétet használ.
2012. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan, hogy lehetne ez ciki?? Nem hiába van benne a nevében, hogy INTIM betét. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit használsz. Egyébként pár éve én is betétet használok eü. okokból. Több nőgyógyász is mondta, hogy sokkal egészségesebb mint a tampon. Szóval ha engem veszel, én e tekintetben visszafejlődtem:DD Tampont csak a nagy hőségben szoktam használni, mert olyankor a betét nagyon undorítóan befülled, elviselhetetlen. Meg szintén nyáron úszáshoz használok tampont, de amint lehet, eltávolítom.

27 L

2013. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!