Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináltok ilyenkor? Hogy...

Mit csináltok ilyenkor? Hogy menjek így bulizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap mennék bulizni,de van egy kis gond..Megjött. Így még soha nem mentem és igazából el is ment a kedvem tőle. Mindig miniruhákba szoktam menni,de így azt sem tudom mit vegyek fel. Ilyen esetben ti hogy szoktatok bulizni menni? ELőre is köszönöm! 18l
2012. dec. 21. 10:42
1 2
 11/12 anonim válasza:

Jézusom, de sok itt a bunkó... Tudom, hogy 8 éves kérdés, de szilveszterkor aktuális idén is sokaknak.

Először is. Aki farmerban és pulcsiban megy bulizni az nem tudom hol él, egy partinak legalább annyira fontos része a megfelelő ruha, mint a színháznak pl.

Szóval a miniruha indokolt.

Ilyenkor jó megoldás a tampon + éjszakai betét kombó (van olyan, aminek 4 ragasztós szárnya van) , nagyon stabil, nem mozdul el.

Másrészt vegyél fel két bugyit, alulra a betéttel egy kényelmest, rá (de a harisnya alá) pedig egy passzost, hogy ne mozdulhasson el a kényelmes bugyi a betéttel.

Ja, és a fájdalomcsillapító.

Ha nagyon fáj, arra figyelj, hogy a betegtájékoztató szerint szedd az 1-es fájdalomcsillapítót, ha pedig nem bírod, akkor köztes időben egy másikat, aminek más a hatóanyaga. Így nem adagolod túl magad.

2020. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11/11 Teljesen egyetértek veled! Köszi hogy visszaadtad a reményt, hogy van még empátia a földön. :)
2021. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!