Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakul ki a hüvelygomba?

Mitől alakul ki a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
2007. szept. 4. 19:07
 1/8 anonim válasza:
97%

Szia!

A hüvelyben normális körülmények között megtalálható a candida albicans nevű gomba.A természetes bélflórában is megtalálható.Ha felborul ez a természetes bioflóra akkor elszaporodik ez a gomba és hüvely gombásodást okoz melytől duzzadt piros lesz a szemérem ajak és viszkető égető érzést okoz.Ez lehet attól, hogy éppen menstruáció után vagy vagy attól is, hogy élesztőt tartalmazó ételt fogyasztottál.Kanestennel lehet kezelni ami vény nélkül kapható, de az orvoshoz is érdemes elmenni hátha mást ír fel.

2007. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
HA MÁR EGYSZER ELKAPTAD MINDENKÉPPEN FORDULJ VELE ORVOSHOZ MERT ROSSZABODHAT HA OTTHON KEZELGETED.VANNAK KIFEJEZETTEN ERRE VALÓ KÚPOK,KENŐCSÖK ÉS ATTÓL ELMÚLIK DE NEM ÖRÖKRE MERT EZ MINDIG VISSZATÉR.
2007. szept. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Szerintem, ha sok fehérlisztet és cukrot eszel, az hozzásegít a hüvelygomba kialakulásához. Vegyél a gyógynövényboltban grapefruite mag kivonatot és fogyasszad a dobozon leírtak szerint és nem fog kialakulni a hüvelygombád.

2007. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is grapefruit mag olajat használok és mégis kijött...én már nem bízom semmiben:(
2009. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam grapefruit mag olajat, meg a fokhagymát is ajánlották, de semmi se jó, kúp se használ, nagyon gyakran kijön.
2009. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem bevállt a Canesten kúp és amit ritkán használnak a nők gomba ellen, pedig jó az a RÓZSMÉZ olaj. A gyógyszertárban lehet venni 200-300 Ft-ért. Nekem ez a kettő segített eddig, ha együtt használtam őket. Azt tapasztaltam, hogy a Canesten krémtől még jobban viszkettem. Az is igaz,hogyha egyszer kijön a gomba aztán visszatér. Egyszer jól fölfáztam és azóta hiába vigyázok visszatér. Jó kiadós fölfázásból is kialakulhat.

2010. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rózsaméz? vagy rózsméz?
2010. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egyszerű kamilla teás kezeléssel is ellehet tüntetni a kellemetlen viszkedő érzést,2 napig iszol 2-3 kamillateát és sokkal jobb lesz egyből eltűnik
2010. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!