Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mai Tini lányok, betét vagy...

Mai Tini lányok, betét vagy tampon? és miért használjátok azt amit? Kort írjatok!

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mire kéne használni a betétet meg a tampont??

Amúgy betétet. 16/L

2012. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
95 lány vagyok és tampont használok azélt használom mert utálom kimosni a vért a bugyogomból
2012. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Betét.Néhányszor próbáltam a tampont,de zavar a tudat,hogy ott bent van valami.Nekem sokkal kényelmesebb és biztonságosabb a betét.

17/L

2012. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
95 melől le maratd hogy éves
2012. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor erősen vérzek, akkor tampon.

Ez egy éjszakát, és egy napot érint, a többin betétet használok. 17/L

2012. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is betétet biztonságban érzem vele magam, látom, hogy mikor kell cserélni stb.. :)
2012. dec. 28. 15:58
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Én éjszakánként, mikor erősen vérzem, mindig betét mellett véres maradt a bugyim. Hiába keltem fel az éjszaka közepén cserélni, nem az, hogy átvérzett volna, csak oldalt kifolyt.

Meg mikor erősen vérzek, a legnagyobb betét (bár nem éjszakai) 1-2 óra alatt átvérzik, a franc fogja állandóan cserélgetni. Meg van, hogy nincs is rá módom, ilyenkor inkább tampon.

2012. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Tampon. Mert kevesebb az esely hogy olyan lesz a bugyim. mert olyan erzes mintha meg se lenne, annyira nem erzek semmit. Nem tom csak ugy jo az egesz. kenyelmesebb

14/L

2012. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

betét. nekem személy szerint semmi bajom nincs vele,nem csúszkál,szerencsére mindig megérzem hogy most na csere így max este ázom át,de akkor is azért mert hátrafolyik,amikor fekszem.

tamponnal mindig paráznék,hogy nem jól raktam fel,nem jön ki,beszorul(egy ismim és már anyám is járt már így),elszakad a zsineg,tovább marad benn,mint kéne,túl erős a nedszívó képessége esetleg túl gyenge,stb...

neeem,a tampon a rémálmom! esetleg nyaraláskor,de 100% hogy nem!

14L

2012. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát én azért használok tampont, mert nem akarom,hogy véres legyen a bugyim, a nadrágom és az amire ráülök.
2012. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!