Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tenyleg furcsa vagy csak nekem?

Tenyleg furcsa vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Szeptemberben eloszor jott meg a menstuaciom 100% hogy ver volt de ez csak olyan 1,5 2 napig tartott furcsaltam nagyon aztan kovetkezo honapokban semmi most Januar 2 jott meg es ma delelott delutan eleg normalis volt de most este nagyon verzek orankent kell cserlenem 13 eves vagyok 14 leszek juliusban.Ez a menstruaciom normalis?
2013. jan. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ne ijedj meg:DD
2013. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az elején angyon összevissza az egész és jóval több jön és akárr tovább is tarthat. Tini koromban nekem is tartott egy hétig is most meg már vcsak 3-4 nap. De a legtöbb embernek 5-6 nap. Késöbb valószínűleg már nem lesz ilyen erős, de ez nagyon egyén függő.
2013. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Akár 2-3 év is eltelhet, mire rendszeres, normális lesz a menstruációd.
2013. jan. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!