Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Spektrumon megy a "Furcsa...

A Spektrumon megy a "Furcsa evők" című műsor, ahol az emberek egy vagy kétféle ételt esznek csak meg, többnyire chipset és kekszet; tényleg léteznek ilyen emberek? Magyarországon is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Van egy ismerősöm aki semmilyen húst nem eszik meg, és zöldségből is csak a répát. Szóval én simán elhiszem:D
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk elég sok olyan ember van, akik különféle okok miatt nem esznek húst, de ez a "csak répát eszem" már egy kicsit beteges.
2012. nov. 9. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is simán el tudom képzelni. Nekem is van egy ismerősöm, aki csak az általa megszokott kajákat (1-2 levest, rántott húst, sült krumplit és még néhány dolgot eszik meg a többitől rosszul van...) totál kiakasztó az ilyen szerintem..nem lehet rá főzni normálisan
2012. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennalam csak az van hogy ami vizben van pl.: tengerben oceanban noveny vagy allat azt nemeszem meg mert nemszeretem az izuket halat sem eszem meg.
2012. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, hogy hónapokig csak és kizálóag zcskós levest voltam képes megenni... mástól rosszul voltam és nem kívántam... jól le is fogytam
2012. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!