Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire szerencsétlen lennék? Vagy ez csak az élet furcsa játéka velem?

Figyelt kérdés
Általában olyan lányok kerülnek az utamba, akiknek van valakijük, és/vagy nem érdeklem őket. Néha azt érzem, hogy ez egyszerűen lúzerség, és nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. A legutóbbi "potenciális jelölttel" beszélgettünk párszor, igaz, nem sokáig, és nem is mélyrehatóan. Erre mi derül ki? Neki is van barátja. Képtelen vagyok elhinni, hogy ennyire nincs szerencsém, és hogy nem tudok találni senki olyat, akinek nincs barátja ÉS érdeklődne is irántam. (Ez a lány talán érdeklődött, vagyis volt, hogy kérdezett rólam egy-két dolgot, de másoktól még ennyit se kapok.) Elismerem, nem vagyok nagy szám, és alapból van bennem egy kis "ridegség", illetve cinizmus, zárkózottság, ami nyilván gátló tényező lehet. Viszont ez még nem magyarázat arra, hogy miért ilyen lányokba botlok bele. Olyan, mintha megtalálnám az összes lányt a környezetemben, akinek van barátja, vagy aki sz*rik a fejemre. (Tudom, most jön majd a tanács, hogy keressek tovább, blablabla...) Mintha csak az élet szórakozna velem, és nem akarom elhinni, hogy az esetek többségében "barátos" lányokkal akadok össze, a maradékot meg szinte nem is érdeklem. Szerintetek egyszerűen csak peches vagyok, vagy nevezzük inkább lúzerségnek? Mennyi lehet az esélye annak, hogy újra és újra az derül ki az általam kiszemelt lányokról, hogy van barátjuk? Mert én kezdem úgy érezni, hogy ez már egyszerűen hihetetlen.
2012. okt. 24. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lúzerség egy bizonyos szempontból. Én is olyat fogtam ki akinek van barátja. Megcsalta velem háromszor, aztán szakított a barátjával, ennyi:) Ne nyafogj haver, komolyan mondom, állj a sarkadra és élj.
2012. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálam is hasonló a helyzet de én lány vagyok.

mindig olyan fiúkba botlok aki épp frissen szakított és nem akar komolyat, vagy egyéb probléma..én már kezdek belefáradni

2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az konkrétan mit jelent, hogy "éljek"? Nem kívánok egy kapcsolatot sem tönkretenni, a megcsalást is elítélem. Amúgy nem nyafogok, csupán feltettem egy-két kérdést.
2012. okt. 24. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban bemeséled magadnak, hogy ez így van és mindig csak kapcsolatban élőkkel találkozol így is lesz, mert bevonzod őket. Ne gondolj rá, és elmúlik a balszerencséd. :) Reméljük! 21/L
2012. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod olyan kapcsolatot lehet tönkretenni ami már rég nem működik. Ha pedig pl egy lány szinte felajánlja, akkor nem fogok nemet mondani ha még nagyon be is jön a csaj. De ha neked ilyen erkölcsi fenntartásaid vannak, az a te dolgod.:D
2012. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma 22:37


Hát úgy tűnik, a balszerencsém nem nagyon akar elmúlni. Újabban már nem görcsölök rá a párkeresés témára, és egyáltalán nem szoktam azon agyalni, hogy az illetőnek van-e valakije. (Illetve abban szoktam reménykedni, hogy talán nincs senkije.) Csak aztán mindig jön a nagy koppanás. Olyan, mintha valaki megforgatná bennem a tőrt, miután elhúzta az orrom előtt a mézesmadzagot, és közben kajánul vigyorogna, hogy "tessék, eléd hoztam egy potenciális partnert, de úgyse lesz a tiéd, mert van barátja". Néha azon szoktam gondolkodni, hogy matematikailag is szinte lehetetlen, hogy mindig ez legyen a végeredmény (bár nem vagyok matekzseni).

2012. okt. 24. 22:45
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma 22:41


Nyilván a nem működő kapcsolatokat könnyebb tönkretenni, de az én kiszemeltjeim jól működő kapcsolatokban élnek/éltek. Felajánlkozni nem szoktak, és valószínűleg soha nem is lesz ilyen. Egyébként meg az erkölcsöt fontos dolognak tartom (tudom, biztosan régimódi vagyok satöbbi, satöbbi). Ja és hát ha belegondolunk a dologba, ki szereti azt, ha megcsalják? Akármilyen sz*r is egy kapcsolat, mégse szeretjük, ha a párunk mással kufircol. Persze amíg a másik oldalon vagy (azaz veled csalnak meg valakit), addig minden oké, de ha téged csalnának meg, akkor valószínűleg másképpen fognád fel a helyzetet.

2012. okt. 24. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:

22:37 vagyok.

Nekem is hasonló jelegű problémám van...ugyanígy kérdezgetem magamtól, hogy miért? Miért? Miért? De megfogadtam, hogy ez nem balszerencse és nem karma...próbálom nem magamba beszélni az egészet, ezért tanácsoltam ugyanezt neked is. Ha érdekel elmondom, nálam mi a probléma. Az első barátomat egy internetes játékban ismertem meg teljesen véletlenül, persze, hogy nagyon messze lakott...majdnem 2 évig voltunk együtt, leküzdve a hatalmas távolságot. A 2. barátomat egy nyaralás alatt ismertem meg, na ő még messzebb lakott, másik országban!! Most pedig megismertem egy hónapja egy férfit, szintén véletlenül az interneten (hozzáteszem anélkül, hogy soha életemben nem voltam társkereső oldalon.) és lás csodát ő is messze lakik. Pedig nagyon egymásba szeretünk. :) Mindig olyan tetszik meg, aki messze lakik, de miért? Nem tudom, de elfogadom.

2012. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:41


az ilyen és hozzád hasonló emberek egy lónak se mondanának nemet, ha női ruha lenne rajta!

2012. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt hány éves vagy? ha erre válaszolsz, mondok valamit... talán.
2013. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!