Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg furcsa az, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg furcsa az, hogy az izmos lábú férfiak a gyengéim?

Figyelt kérdés

Annyira vonzónak találom a formás lábú atlétákat, illetve biciklistákat.Nem is értem az átlag kondis srácokat, akik csak felsőtestre edzenek.

Felőlem akár pálcika karjai is lehetnek egy srácnak, ha izmos lábai és formás feneke van.


Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert rengeteg férfi és nő meglepődik ezen, mert úgy gondolják, hogy a nők inkább a felsőtestet nézik.



2012. dec. 16. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Van aki a kemény f@szt, van aki a kemény lábakat szereti..
2012. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Felvilágosítalak:csak a hülye kondisok nem edzenek lábra.A legfontosabb izomcsoport bakker.
2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is járok edzőterembe, de sajnos megfigyeltem, hogy sokan nem edzenek lábra. :S Nem azt mondom, hogy mindenki, hanem sokan.
2012. dec. 16. 21:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaja! Láttam már olyat aki csak felső testre gyúrt és pilinszka lábai voltak elég vicces volt.
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Érdekes terem lehet,én ilyennel még nem nagyon találkoztam.

A Tom Platz méretű comb is tetszik?

2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam magamban, ha a csajok a lábamat néznék azért az elég felvágós lenne, erre tessék..
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2# akkor sok a hülye kodis, nyaranta strandokon lehet látni ilyen embereket .

K: Ez a te dolgod, én meg a hajlékony lányokra bukom.. És akkor mi van :)?

2012. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na az elég durva...
2012. dec. 16. 21:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem az is vicces,amikor oszlopnyi lábakhoz van cingár felsőtest..
2012. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem kell oszlopnak lennie. :)
2012. dec. 16. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!