Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen és mennyi menstruációs...

Milyen és mennyi menstruációs eszközöd van jelenleg otthon? Pl. : betét, tampon.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

legalább 2 doboz tampi van itthon az egy felbontott mellett, 2 csomag tisztasági betét szintén mindig, törlőkendő csomagból meg 4. Én sok törlőkendőt használok, nekem ez a higiénikus.

Azért van ennyi, hogy legyen tartalék, akármi történik.

A kozmetikai szereimmel is pont így vagyok :)

27/N

2009. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Van egy fajta betét, amit általában használok. Van egy vastagabb fajta. Van olyan is, ami nagyon vékony és van vékony tangába való is. Azt hiszem ennyi elég is. Tampont nem használok.
2009. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is válaszaitokat, meg persze az előttem szólókét is. Nekem 56os tampon bontatlanul, meg egy 8as, light flow 32, meg 16 mini. Meg van egy bontott 20 db-os betét, meg éjszakai. 2 csomag törlőkendő, meg egy doboz tisztasági.
2009. aug. 28. 18:14
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
most van két 10dbos szárny nélkül, egy 20dbos szárnyas, kissé vastagabb, egy nagyobb fajta doboz tampon, meg 2 kissebb (mármint dbra nagy, és kicsi) most épp se anyunak, se nekem nincs meg. ha megvan vmelyikünknek, logikus, veszünk.
2009. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
ja és asszem 40es, vagy 42-es, vagy vmi ilyesmi tiszatságiból 2 doboz, egyik bontott. törlőkendőből kettő. utolsó voltam
2009. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Különböző márkájú, méretű betétek, Camomille, Always, Libresse, 1-1 csomaggal, mind bontott. 3 doboz mini tampon (akciós volt) bontatlan, light flow 1 doboz bontott, 1 normál, ez is bontott. 1 bontott intim kendő, és 1 doboz bontott tisztasági betét.
2009. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Mindig egy 16 darabps tampon, egy csomag pamutos betét, + alapfelszerelés a tisztasági betét ( menzeszen kivul is ).


Tampit és betétet meg csak előtte lévő napokban veszek.

Általában elég a 16 tampon vagy marad....betétből emg bőven...

2009. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

en csak akkor veszek ha mar kezd kifogyni. az utolso mensinel pl tlejesen kifogytam, se betet, se tampon nem maradt mire lejart ugyh most sok van, mivel akciosan kaptam OB-t: 2 csomag super, 2 csomag atlag es 1 light flow. azonkivul egy csomag always. torlokendo van 1 csomag bontatlanul, a bontott keszul kifogyni (babatorlo, szoval 64 db-os) es 1 csomag tisztasagi, abbol nincs rezerva, 60db-os szoval latom idoben ha kezd kifogyni.


nem vagyok nagy raktarozo, mielott fogyna ki akkor veszem a kovetkezot. nagyobb raktar akkor van ha vmi akciosan nagyobb kiszerelesben van vagy leszalitott aron. (pl. most az ob meg a sampon)

2009. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

1 csomag libresse betét bontatlanul (20 db van benne, de betétet csak éjszakára használok..)

32 db-os normál tampon felbontva, hiányzik belőle 5-8 db

5 db ob mini tampon

2009. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Bontatlan 56db-os Ob mini, meg mg van 6db mini külön, 30db Carefree tiszti betét, meg egy törlőkendő
2009. aug. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!