Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vese-medence gyulladás...

A vese-medence gyulladás miatt lehet?

Figyelt kérdés

Volt kb. 1,5 hónapja vese-medence gyulladásom. Akkor megvolt éppen. (utolsó nap a menziből a gyulladás első napja volt) Aztán késett egy hetet. Ahhoz képest 2 hétre jött meg. Ez a vese-medence gyulladás miatt van? 1 éve van meg, de ennyire nem volt még durva sosem. Max 5-6 nappal késöbb jöt meg. mert nekem mindig is késett.

14/L


2009. aug. 28. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évsen még be sem áll teljesen szabályosra a mensi. Amúgy akár a stressz, betegség is befolyásolhatja a ciklust.

A vesemedence gyulladás is.

Fogamzásgátló nélküli ciklusok ált. 29-35 naposak is lehetnek, ismétlem 14 évesen még csúszkálhat ide-oda, ennek olyan 17-18 éves korodig rendeződnie kell.

2009. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írtam is, nekem szinte az elejétől be van állva. amikor sokat (5-6 nap) késett, akkor ideges voltam, az év vége miatt. de most tök nyugis vagyok. akkor ez a betegség lesz, ugye?
2009. aug. 28. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
amikor nekem volt vesemedence gyulladásom,nekemis késett. de én az antibiotikumra fogtam-amitől hasmenésem volt 1hétig-ami miatt nem ettem-ezért a hasam is fájt, és ettől tök ideges voltam:D úgyhogy nem para, ha legközelebb is hülyén rendszertelenül jön, akkor érdemes felkeresni orvost
2009. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!