Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvagyok fázva és forró...

Felvagyok fázva és forró ülőfüdőztem, szinte semmit nem éreztem fürdés közben de mikor kiszálltam és eltelt pár perc megint előjött a fájdalom, miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A meleg víz nem oldja meg a problémát,gyógyszer kell rá,vizelet vizsgálat ,- komolyabb gond is lehet egy egyszerűnek tűnő felfázásból".
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A meleg ellazítja az izmokat, csökkenti a fájdalmat. Ha valamit javasolhatok, feküdj le, takarózz be jól és vegyél magadhoz egy melegvizes palackot, hátha az is segít valamennyit. Jobbulást!
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nixcy88 válasza:
Vegyél melegítő párnát és rakd a fájó területre, a melegtől a gyulladás kevésbé fájdalmas. De mindenképp menj el orvoshoz, kapsz valami gyógyszert v kúpot és 3-4 nap alatt rendbe jössz. Nem mindig segítenek a házi praktikák.
2013. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: köszönöm holnap jön az eredmény mert eléggé eldurvult már ez a megfázás: hétfőn voltam vele dokinál :)

2. köszönöm a tanácsot és a magyarázatot :D

2013. jan. 15. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Máskor ne ülj le a hideg padra.
2013. jan. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nem megfázás, hanem bakteriális hólyagfertőzés, ezért antibiotikumra szorul. A doki mihelyt levette a pisit rögtön gyógyszert kellett volna, hogy írjon és az eredménytől függően módosítja a terápiát, ha kell. Legközelebb urológushoz menj.
2013. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen kiderült ,hogy tényleg nem felfázás és az orvosom azt mondta nőgyógyászati eset: kamillával kell ,hogy mosakodjak és canesten-t is kell ,hogy használjak ,ha ez nem válik be irány nőgyógyász :ezt mondta
2013. jan. 16. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Van baci a vizeletedben?! Nagyon fontos ez az info!
2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A canesten hüvelygombára való, a külső kamillás lemosás semmire. Háziorvosnál voltál?
2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen háziorvosnál voltam ,nem találtak bacit benne legalábbis azt mondták hogy ez nőgyógyászati probléma és azt mondták hogy ezeket csináljam (kamilla,canesten) és ha nem múlik el akkor nőgyógyászhoz kell menni
2013. jan. 16. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!