Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemény szeretnék kérni az...

Vélemény szeretnék kérni az anionos betétekrôl. Tényleg olyan jó, segít a bakteriális fertôzésekben? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Aki használja hogyan használja? Csak azt és mindig? Mert elég drága és mielôtt veszek, azelott szeretném tudni, hogy valoban jo, vagy csak tévhit.
2013. jan. 17. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de semmi változást nem érzékeltem. A fertőzésemet más oldotta meg.
2013. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan oldódott meg a fertôzés? Nekem a nogyogyász 1db tablettát irt fel (nekem es a paromnak is)és egyszeri alkalommal használando Gynofort kremet. De eredmény semmi.
2013. jan. 17. 10:03
 3/6 anonim válasza:

Én kb 1 évig használtam. De nem a dm-ben kaphatót hanem ezt: [link]

Elég gyakran visszatérő hüvelygombám volt, és talán mondhatom hogy segített eltüntetni. Ami még nagy előnye sokkal nedvszívóbb mint a többi betét. Amikor elkezdtem használni sokat viszkettem, de idővel elmúlt és a hüvelygomba is. Azt tudnám mondani ha más úton nem múlik a gondod akkor próbáld ki, de különben tényleg drága és ha semmi bajod nem ér annyit. Én is abbahagytam, mert elég drága volt, de segített és úgy hallottam sokaknak segített ilyen gondján, amin más gyógyszerek pl nem tudtak. Egy próbát szerintem megér, de az biztos hogy több hónapig kell használni.

2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És azt még hozzá kell tennem, hogy ha akár férfiak is használhatják prosztata gondokra, vagy bármilyen lábfájásra, ki lehet venni a betétből azt a zöld vagy milyen csíkot és az elmulasztja a fájdalmat bizonyos problémák esetén.
2013. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetgyógyászati készítményekkel oldódott meg. Teák, ülőfürdő, grapefruit csepp.


Első voltam

2013. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!