Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrgyógyászaton anyajegy...

Bőrgyógyászaton anyajegy vizsgálatnál (melanoma szűrés) mennyire kell levetkőzni? 17L

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 13:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
intim területeket is ellenőrzik?
2013. jan. 19. 14:02
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Azokat még csak igazán.
2013. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van-e intim területen anyajegyed.
2013. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Amennyire akarsz! Csak rajtad múlik.
2013. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha a szeméremdombon van akkor pl. meg kell mutatnod, már ha azért mész a bőrgyógyászhoz.

Egyébbként az ortopédhoz sem meztelenül lejtessz be, kivéve ha a kismedence csontod gát körüli részére panaszkodsz.

2013. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként ma már elképzelhető, hogy van plyan beteg hely esetleg, ahol mondjuk akár fejenállva kell terpesztened, hogy ott és úgy is átnézzenek, de az ilyen helyet el kell kerülni. Mikor vizsgálatra bejelentkezel érdeklődd meg és ha ilyesmi lenne, akkor keress másik normális helyet.
2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
én voltam a barátnőmmel magánrendelőben, és elég alapos volt a vizsgálat. Neki bugyira kellett vetkőzni, nekem pedig alsónadrágra. Tetőtől talpig megvizsgáltak, meg megkérdezte a doki, hogy lejjebb is megnézzen-e. Ha már ott van az ember...így megnézte a popót is, nekem a péniszemet még a bőr alatt is, a barátnőmnek a szeméremajkait is pl..
2013. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De kérheted, hogy belülről is átnézzenek. Sose lehessen tudni. Ilyenkor endoszkópot dugnak mindenhova, és benéznek. Ehhez nem kell levetkőzni, mert a bugyi szárán is felcsúszik az eszköz.
2013. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Azért a bugyiletolás az hozzátartozik az "alapos" vizsgálathoz!
2013. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is, ha alapos az orvos, a bugyid alatt is meg fog nézni, de nem kell parázni, picit széthúzod csak a popsidat, aztán megfordulsz, és megnéz elölről is, meg max. megkér, hogy húzd szét a szeméremajkaidat, hogy ott is megvizsgálhassa a bőrödet.
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!