Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Februárban vár rám egy laparot...

Februárban vár rám egy laparotómiás műtét. Méhben való myoma eltávolítása. Írjatok le mindent amit tudtok ezzel kapcsolatban. Meddig kell bent lennem? Meddig tart a lábadozás? Fájdalom? Stb

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hasi műtét (mondjuk nem értem, miért nem laparoszkóppal csinálják) és kb 5-6 napig kell bent lenni. Hasi műtét után kb 6 hét a lábadozás, és az első pár napban nagyon fáj. 12 óra után kell először felkelni, nem kellemes.

Ha mindez laparoszkóppal történne, akkor max a 3. napon menetnél haza, és fájdalmad sem lenne igazán. engem így műtöttek, rá egy hétre már dolgoztam, igaz, ülő munka.

2013. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát nem kecsegtető.Azt mondta a doki a myoma elhelyezkedésére és méretére való tekintettel kell így műteni.
2013. jan. 20. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Valszeg nem tud laparral műteni. Nekem gyerekfejnyit vettek ki laparral, gond nélkül.
2013. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na akkor erre rá fogok kérdezni.
2013. jan. 20. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol műtenek?
2013. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyházára tartozok, de ott csak hentesek vannak.Átmentem Debrecenbe
2013. jan. 20. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, ez azért fura nekem, hogy ott nem csinálnak laparoszkópiát. Elég felkészült a kórház. És az, hogy mekkora, az csak duma.
2013. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem amúgy a Péterffy-ben műtöttek, pesten. Ha nem sürgős a műtéted, én tuti, hogy nem műttetném meg magam hasi műtéttel. Ahhoz képest a laparoszkópos csak sétagalopp, nagyon gyors felépüléssel.
2013. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!