Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülmetélés utáni tapasztalat...

Körülmetélés utáni tapasztalatok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a kisfiamnak le van tapadva és be is van szűkülve a kukija.

Már volt 2 szteroidos krémkúránk ami eleinte nagyon bevált és teljesen hátra tudtam húzni a bőrt de a krém abbahagyása után 2! nappal visszatapadt ezért nincs más megoldás csak a műtét.

1 hét múlva műtik szegénykémet altatásban, 2 nagyon jó doki szerint is elkerülhetetlen a műtét(szól ez azoknak akik esetleg azt gondolják kínozni akarom a kisfiam. nincs más megoldás)direkt 2 külön véleményt is kértem. . .

arra lennék kíváncsi hogy akinek a gyermekének volt ilyen műtéte hogyan viselte, aznap, másnap mikor lett jobb mennyire fájt neki, mikor lett jobban. . .



2012. szept. 8. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
mennyi idős?
2012. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem leírni.2 és fél éves a kisfiam:)
2012. szept. 8. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

5 évesen nem volt elkerülhető, nagyon hősiesen tűrte, de sajnos 9!!hónap kellett neki, mire felismerhetővé vált, és elnyerte a "végleges" formáját.


Sok könyvet, mesét, játékot vigyél neki, amivel le tudod kötni a figyelmét. Érdemes rokonokkal minden nap cseréltetni a csomagot.

2012. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(Én is ettől félek.

Hogy érted hogy vigyek neki és cseréljük?a kórházba?reggel megyünk délután már jövünk haza vagy úgy érted otthonra?úgy sajnálom szegénykémet:(

2012. szept. 9. 14:14
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért írtam, mert mi 3 napra költöztünk be a kórházba. Nektek csak 1 napot mondtak? Lehet, hogy azért mert kisebb.
2012. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,1 napos sebészeten végzik.ha az altatást jól viseli akkor aznap délután hazamehetünk,ha nem akkor másnap reggel.
2012. szept. 11. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Hiába írod, hogy megkérdeztél két dokit, ha a krémtől hátrajött, akkor jó neki a kukija, és a szteroidos krém után kenni kell sokáig vazelinnel, az meggátolja a visszatapadást.

Én elmennék egy 3. dokihoz is.

És felnőttként nem biztos, hogy hátbavereget majd.

Ráadásul még csak 2,5 éves, még változhat is 4-5 éves korára.

2012. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Tök jó amit írsz de krém után úgy tapadt vissza hogy kentem neki és tornáztattam és így is visszatapadt!

4-5 éves koráig akkor mindennap kenjem neki betadinnal mert folyamatosan bevan gyulladva és akkor várjam mikor viszi el a mentő mert nem tud pisilni sem olyan szűk?

Ha nem lenne neki begyulladva mindennap! akkor én sem műtettném meg!

A kérdésem a műtét utáni tapasztalatokra irányul...

2012. szept. 14. 08:54
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Keresztfiamnak is műtötték, de nem engedtük a körülmetélést, mert az zsidó körökben szokás, mi meg keresztények vagyunk.

Így "csak" felvágták neki, és kicsit átalakították plasztikailag.

Kb két hét alatt gyógyult, folyamatos kenegetéssel.

2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem csak zsidóknál szokás, egyre inkább terjed Magyaroroszágon is, és nem csak a zsidóknál és a mohamedánoknál. Van aki felnőtt korban csináltatja meg!

Kisgyerekeknél altatásban végzik, ezért szoktak 1 napot ráhúzni a kórházban, de már sokszor előfordult, hogy aznap este hazaengedik! Nem kell ettől idegenkedni, egyszer és mindenkorra megold magyon sok problémát és női szemmel is egészséges és jó dolog!

2012. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!