Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisgyerek mellett volt...

Akinek kisgyerek mellett volt missed ab-ja, hogyan telt a műtét utáni lábadozás?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok ellátni a babát? Másfél éves a kisfiam, hétfőn lesz a műtét.
2010. aug. 20. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 21 hós volt a baba amikor mütöttek sőt olyannyira pontosan hófordulós volt hogy azon a napon történt.


lábadozás?

négy órával a mütét után hazaengedtek és talán szerencse volt hogy volt kiről gondoskodnom mert különben nagyon össze lettem volna zuhanva érzelmileg.


volt egy olyan hogy amint letellik a kötelező várakozási idő legyen másik babánk de ezt elvetettük végülis szeptember végétől okt. elejétől fogom újra elkezdeni a vitaminszedést a testi lelki felkészülést.


szóval nekem jót tett..

sétálni nem voltunk csak két hétig de a házimunkát ugyanugy elláttam és a gyermeket is az nem okozott gondot.

2010. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a szóval nekem jót tett ... mondat az akart lenni hogy jót tett hogy itt volt a kicsi.- nagy-


(10 hetes volt a babám a pocakban és megállt a szive.)

2010. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még aznap estére hazamentem,belevetettem magam a babázásba az akkor másfél éves kislányommal. fizikailag jól voltam,a lelkemnek meg a kislányom tett jót.

Pár napig azért nem emeltem nehezet,nem mentünk messzire.

2010. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Igen, a lelki részét nekem is megkönnyíti a kisfiam. Sajnos már nem először történt meg velem, nem is mertük igazán beleélni magunkat, így talán nem is fáj annyira, mint először amikor fel sem merült bennem, hogy megtörténhet.
2010. aug. 20. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...
2010. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!