Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Szerintetek mi lesz ebből?

Sos! Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Az anyukámnak mindig ég a hasa és már én félek előre, hogy mi lesz holnap (kedden) ha megy nőgyógyászhoz.Mindig arról beszél, hogy mi lesz velem meg a nővéreimmel ha elveszítjük.. Nagyon aggódom miatta! Próbálom biztatni, hogy nem lesz semmi baj, de már én rosszabbul érzem magam sokszor mint ő. nagyon szeretem, hisz ő az anyukám. Kérlek segítsetek, hogy legyek erős vagy hogy tűnjek annak.. Köszi a válaszokat!(Állítólag a munkahelyén fázott fel...)
2013. jan. 27. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindig mondom neki, ha legalább megy a nőgyógyászhoz, akkor megtudjuk mi a baja, és hátha tudunk ellene tenni is! Annyira aggódom! 11/l
2013. jan. 27. 20:45
 2/9 anonim válasza:
70%
Ne izgulj annyira! Az ,hogy anyukadnak eg a hasa nem azt jelenti hogy el is veszted ,mi nok mindanyian esunk at ilyen nogyogyaszati problemakon eletunk soran sot egyesek tobszor is.Az nagyon jo ,hogy elmegy es megvizsgaltassa magat ,minden rendben lessz ne izgulj!A masik anyukad nem kellene ilyenekkel riogasson ,hogy mi lessz veletek ha mar o nem lessz, te legy eros es nyugtasd meg ot is ha muszaly.
2013. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de annyira félek..
2013. jan. 27. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne félj kicsi lány! Dehogyis veszítitek el! Tudod hány nőnek van kissebb, nagyobb baja?? majd kap rá, - ha szükséges - valami gyügyszert és elmúlik neki. Ennyi az egész!
2013. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi komoly baja, ha felfázott, akkor kap majd gyógyszert és néhány nap alatt el fog neki múlni!
2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De már vagy 3 éve.. :$

Csak most vette rá magát, hogy elmegy.. eddig az orvosok nem mondtak neki semmit..

2013. jan. 28. 20:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben! Csak változó korba lépett! Köszönök minden tanácsot! :) Sziasztook :D
2013. jan. 29. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, szia.
2013. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon orulok,remelem most mar megnyugodtal. A 2 voltam!
2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!