Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Már egy ideje...

Mi lehet ez? Már egy ideje viszket ott lent, vártam hogy elmúljon de semmi egyre kellemetlenebb, már annyira hogy aludni sem tudok tőle. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nincsen semmilyen elváltozás a tájékon, és folyásom sincs, és a hüvelyem sem viszket, csak a külső tájék, főleg miután lezuhanyzok, gondoltam arra hogy rosszul tisztálkodom, de eddig is ugyanígy tisztálkodtam, pár napja csak sima vízzel mosom de semmi változás. Valószínű kiszáradás lehet az oka mert fürdés után teljesen kiszárad az egész terület főleg a kisajkak és akkor a legkellemetlenebb. Mit tanácsoltok? Mivel kenjem?
2013. jan. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisajkak nem száradhat ki mert azt nyálkahártya borítja, ha azon van elváltozás az mindenképp fertőzéstől van. mutasd meg egy bőrgyógyásznak vagy nőgyógyásznak. Eddig mivel fürödtél? esetleg arra is lehet allergia, de az pár nap alatt nem múlik el. Kenni azért nem ajánlatos mert ha bekerüla hüvelyedbe felborírja a PH-t. Valami nagyon natúr hidratáló krémmel esetleg bekenheted, avgy neogranoronnal, iylesmivel, de nagyon vigyázz hogy a hüvelyedbe ne kerüljön. Ha 2-3 hét alatt nem mulik el mindneképp menj orvoshoz.
2013. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig kiszárad, nincs teljes takarásba a nagyajkak alatt és a kilátszó rész kiszárad kemény réteg lesz rajta ami fürdésnél le is jön,mint amikor leégünk és a bőrünk hámlik. Olvastam erről a Multi-Gyn ActiGelről hogy a viszketést enyhíti és a szövetek állapotát helyrehozza ezt fogom használni,remélem segít. Köszönöm a választ :)
2013. jan. 27. 22:18
 3/4 anonim válasza:
Uhh ez nem hangzik túl jól. Szerintem ez nem természetes, mindenképp menj el orvoshoz. Hüvelyszárazságról már hallottam, de hogy az ajkak legyenek kiszáradva, az nagyon furcsa. Ha meg viszket is, akkor biztos hogy beteg vagy.
2013. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen orvosnak kell látnia!
2013. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!